Zagorje

Gle evo u jednoj srednje dobroj pizzerij u ZGB da ne reklamiram

3x 35kn pizza
piva 18 kn
sok 15
kava 9
_________
147 kn u centru ZGB.
 
Hoger said:
Gle evo u jednoj srednje dobroj pizzerij u ZGB da ne reklamiram

3x 35kn pizza
piva 18 kn
sok 15
kava 9
_________
147 kn u centru ZGB.
Pojedi tu pizzu iz centra, pa odi na pizzu u Oro-goro ili pizzeria Domagoj (u Jakovlju) ili Plima (Bistra) pa da vidiš kaj se u Zg prodaje pod pizza.  :wink:
A tek da ovi s mora vide kaj je pizza....
 
osim količine nije mi oro goro neki tip top proizvod.....



jeo sam puno boljih pica....
 
Oro Goro pizza danas je znatno lošija od pred recimo 5 i više godina. Kvantiteta je tu negdje, a kvaliteta zirola.
 
zokx said:
Oro Goro pizza danas je znatno lošija od pred recimo 5 i više godina. Kvantiteta je tu negdje, a kvaliteta zirola.
Slažem se u potpunosti.Puno su gostiju izgubili.Nekad sam stalno bio tamo ali prije jedno 2 godine sam prestao dolaziti jer im pizza nevalja,a trebalo mi je godinu dana da to shvatim.Dođemo jedanput,neukusna,suha i prepečena.Drugi put dobro pečena ali neukusna i suha a neda se naručiti posebno kečap kao nekad već samo paradajz iz tube kak mi je konobar rekel.I nakon jedno godinu dana pošto su imali kredit kod mene jer je nekad bila izvrsna pizza dopeljam društvo i opet đambo suha,neukusna i prepečena i od onda više ne dolazim.Ko zna možda je nekome dobra.
 
Hoger said:
Gle evo u jednoj srednje dobroj pizzerij u ZGB da ne reklamiram

3x 35kn pizza
piva 18 kn
sok 15
kava 9
_________
147 kn u centru ZGB.

ne znam koja je to pizzeria,zadnje (petak ) sam jeo u ziro ziro u staroj vlaškoj,platio sam pizzu (koja je mrak) i pivu 85 kn...jbga,ne znam koja je to pizza za 35 kn,osima ako je dostava iz kuma  :mrgreen:
 
Oro goro je odavno u banani, po kvaliteti pice.  Plima  (y) , uz nju preporucam npr slavonsku picu u bistrou bistrica (M.Bistrica)
 
S tim da su i u Plimi lagano zasrali pizzu, ali je svejedno bolja nego u večini pizzeria u Zg.
 
fazerkr said:
Slažem se u potpunosti.Puno su gostiju izgubili.Nekad sam stalno bio tamo ali prije jedno 2 godine sam prestao dolaziti jer im pizza nevalja,a trebalo mi je godinu dana da to shvatim.Dođemo jedanput,neukusna,suha i prepečena.Drugi put dobro pečena ali neukusna i suha a neda se naručiti posebno kečap kao nekad već samo paradajz iz tube kak mi je konobar rekel.I nakon jedno godinu dana pošto su imali kredit kod mene jer je nekad bila izvrsna pizza dopeljam društvo i opet đambo suha,neukusna i prepečena i od onda više ne dolazim.Ko zna možda je nekome dobra.

Kečap je koma da,al meni se prvenstveno ne svida sirovo i debelo tijesto,mada ima puno sastojaka i pica na oko super izgleda.
 
Oro Goro sad i prije 5-6, a pogotovo 10 i vise godina su neusporedivi.
 
Da malo osvjezimo temu...u tom dijelu Hrvatske dajem glas pizzerijama Spiro u Bistri i Glorija malo iza Zaboka prema Oroslavlju. Tko tamo nije probao pizzu neka ga bude sramota 😶
 
Plima u G.Bistri
Oro goro u Oroslavlju
Gloria i Lilly Zabok locco
Ali to već znaju svi  :mrgreen:
U Zagorju ipak štrukli, zagorska juha itd....
 
E sad pitanje.! Nekad smo se ubijali sa štruklima u slamnatim krovima u stubakima a od kad više ne delaju ja neznam jel ima više gde tak dobrih?! :misli: :shock:
 
Mr. Noo said:
E sad pitanje.! Nekad smo se ubijali sa štruklima u slamnatim krovima u stubakima a od kad više ne delaju ja neznam jel ima više gde tak dobrih?! :misli: :shock:

Sorry,nisam često tu,a i sad slučajno naletio
Slatinski Gaj,Stubička Slatina  (y)
odmah nakon nadvožnjaka kad se skrene sa magistrale prema Stubakima
http://www.slatinskigaj.com/default.aspx
 
ADAM said:
Sorry,nisam često tu,a i sad slučajno naletio
Slatinski Gaj,Stubička Slatina  (y)
odmah nakon nadvožnjaka kad se skrene sa magistrale prema Stubakima
http://www.slatinskigaj.com/default.aspx


:cool: :peace:
 
Oro Goro nula bodova.  :palacdolje:

Bolja je pizza iz Kuma u Zg koja košta 40 kuna a đambo je.
 
dobri štrukli:
Rody
Kozjak
Dva potoka...

najbolji šrtukli:
kod neke babice kaj je još fletna :mrgreen: (y)
 
gianni said:
najbolji šrtukli:
kod neke babice kaj je još fletna :mrgreen: (y)

Istina.  (y)