ZagoRRci??

l.o.r.d. said:
zagorci, pak slobodno se malo zvlečete s kleti van, pa se malo prepelate na matorima. ne bu vam nišče vino fkral.

bu,bu...nigdar neznaš z terog kuta žejne oči glediju i same čakaju da prejdeš.  :mrgreen:
 
Jebote a mislio sam samo da su subtitlovi potrebni na stranim filmovima.


Ništa vas ne kužim  :LOL: (y)
 
[quote
ako netko zna da li je gotova cesta od Konjščine do Novog Marofa?
Hvala i LP.
[/quote]
Nisam Zagorec, ali sam informiran da je cesta gotova.
 
Tu i tam....više tu nek tam  :mrgreen:
 
male teri od vas znaju alji bila je ovakva tema v birtije negda

dosta tijeh ljudi vec ni nije na forumu ke su se tam spominali, ja sam jos decec bogme bil

:mrgreen:
 
Pozdrav od Slavonca. Planiram ove godine napravit krug po Zagorju, Nebi vjerovali, ali u svoji 30 i kusur godina nisam bio nego u Varaždinu par puta. Ruta bi bila otprilike Varaždin-Trakošćan-Krapina-Kumrovec-Donja Stubica-Marija Bistrica-Varaždin. To bi odvozio u jednom danu pa sutradan nazad u ravnicu :)

Bilo bi super ako bi se nekom dalo predložiti rute sa dobrim asfaltom, zavojima ili nešto treće što smatrate zanimljivim.

Ruta Konjščina - Marof ulazi u navigaciju ;)

Za znamenitosti i gastro ponudu ću se snaći sam ali ako ima kakav dobar savjet slobodno pišite.

Hvala!
 
pozdraf ekipa
nisam dugo bil po zagorju i okolici i sad mislim mozda sutra prije rucka djir neki bacit.. mozda do centra svijeta, nisam nazalost nikad jos bil.. di se dobro klopa negdje na potezu varazdin ludbreg? turisticka zajednica ima 6 mjesta napisanih, crn bel, shark, mejasi, fantasy, lav i arabela il tak nekaj.. to je sam ludbreg
 
če nebu dešč curev bu ko kupiv pive negdi ukuali marufa ... misliv sam se malo do steze prepeljati ....

no bum i ja jenu rundu plativ .... ili dvije....


f nedelju
 
Jučer laganica đir Bistra-Pušća-Kraljevec na Sutli-Klanjec-Tuhelj-Zabok-Jakovlje-Bistra
Bili smo više po bertijama nego kaj smo se vozili, glavno da nismo doma  :mrgreen:

ziFl7VG.jpg
 
Gdje bi se mogla pogledati moto gp utrka danas u zagorju...negdje izmedu lepoglave i trakoscana???
 
Mandrake said:
Gdje bi se mogla pogledati moto gp utrka danas u zagorju...negdje izmedu lepoglave i trakoscana???
pa na televiziji kakvo je to pitanje?  :mrgreen: