ZagoRRci??

Uhhhh napokon tema za moto zagorce :) vec mi se neda samom voziti svaki put :)
 
Varazdinciiiii i dotepencii, vidim da je tu malo mrtvo al svejedno, dal ima nekog za vikend voznjice?
Vozim se sam i sve je super do dok ne pocne bolit dupe, onda je dosadno kad nemas s kim kavu popiti  :palacdolje:
 
malo novog štiva...


...Budući da sam sve našao, sve vidio, okružio nekoliko puta, a i već se koja 2, 3 sata muvam po arboretumu, polako se okrećem prema izlazu. Stanem još kod izlaza i pogledam još jednom to sve oko sebe, a iznad glave se pojavi upitnik velik kao kuća. Ogroman potencijal, ogroman, a valjda će netko iz Kine slučajno tuda prolaziti, daj Bože zastati i ako je dovoljno lud da se zabavlja sa našom birokracijom u konačnici i kupiti. Pa onda uložiti i podići na razinu na kojoj bi ovakvo zdanje i trebalo biti.
Mi očito ne znamo, nemamo novaca, nemamo vremena, nemamo volje, nemamo ideje, nemamo interesa. Ono što imamo, je brdo isprika i razloga zašto nešto NE napraviti. Sa tim „predivnim“ mislima i osjećajem polako napuštam arboretum i okrećem motor prema svojem domu. Vas dragi čitatelji u nastavku ostavljam sa stručnim tekstom o arboretumu. Pročitajte, vidjet ćete da su naši preci imali i vremena i volje i novaca, prije svega ideje da stvore nešto lijepo, a mi danas nismo sposobni ni održavati već stvoreno. Ironija je da se čak i priroda brine za dvorac. Opasala ga je sa svojim zelenilom, kao da ga želi zaštiti od nas pametnih i sposobnih...

cijeli tekst se nalazi na:

http://www.auto-moto-tour.com/page69.html