Zagreb - Crikvenica, za koliko ?

MXC

New member
Idem po staroj Karlovackoj i dalje sve po staroj . . .  Cini mi se da letim a kada ono sa jednim stajanjem mi treba oko 2 i pol sata (sa suvozacem). To mi izgleda jako sporo . . . Za koliko prelazite doticnu relaciju ?
 
Rastegne se to s motorom, Fran i ja smo se skoro 5h vozili do Trsta a imali samo jedno ozbiljnije stajanje, tempo je bio max kolko nexus500 moze (struganje nogarima po zavojima), al malo kolona, malo na pumpu, ovo ono i nikak doc...

Znam da ja s autom po autoputu uvijek neusporedivo brže dodem nego s motorom.
 
S glavom u torbi od ZG manje od 2 sata  :shock:

Jučer se vratio iz NV, 4 sata od Čakovca, 3-4 stajanja sa suputnicom (pišanja i to  :LOL:).
 
Nije sporo, to je to,..meni treba nekad i duze jer stanem i na neku klopu usput  :D

Kad idem na put nije mi bitno za kolko stignem, nekad sam brzi nekad sporiji, glavno da stignem  :mrgreen:
 
Od ZG do Njivica s suvozačicom, tri stajanja, trebalo mi je tri sata.

Uz oštriju vožnju mislim da bi mogao dobiti pola sata, ali ništa više. Tak da mi je tvoje vrijeme sasvim ok.
 
mislim da je bitniji gust za vrijeme voznje i putovanja nego vrijeme za koje si stigao do cilja. meni je cilj voziti motor. a ono krajnje odrediste nuzno zlo  :LOL: :LOL:
 
kronik said:
mislim da je bitniji gust za vrijeme voznje i putovanja nego vrijeme za koje si stigao do cilja. meni je cilj voziti motor. a ono krajnje odrediste nuzno zlo  :LOL: :LOL:

Potpisujem. Čemu glava u torbi (odnosno dvije), a motor, vozačka i plaća na ruletu radi 30-60 minuta ?
Stara cesta, stajanja, pa još češća stajanja neka je nesnošljivo vruće... Normalno da netko dojde za 2h u NV kad vozi autoputom  (y)
 
BM0021 said:
Rastegne se to s motorom, Fran i ja smo se skoro 5h vozili do Trsta a imali samo jedno ozbiljnije stajanje, tempo je bio max kolko nexus500 moze (struganje nogarima po zavojima), al malo kolona, malo na pumpu, ovo ono i nikak doc...

Znam da ja s autom po autoputu uvijek neusporedivo brže dodem nego s motorom.

istina, neusporedivo je brze autocestom....
ja sam si prije kontao da bum dosel od doma do krka za 2 ure ali vidim da ispod 3 sata nebu islo  :palacdolje: :x
 
2,5 h  ti  je čisto  dobro i  brzo.

Imaš do  Ka  pol  sata  starom cestom,  ako se  voziš tempom 100 - 140  da  na  svakom  zavoju  ne  moraš kočiti, jedno  tankanje  kratki  odmor  15 min  i  opet  od  skretanja  gore  prema  Crikvi  ima  pol sata.
 
Brijem da je 2 sata sasvim dovoljno autoputom..jedino je problematičan izlaz orehovica pa tamo do prikljucenja na magistralu kod jadranova.
 
merlin68 said:
Meni  treba 4 sata sa autom ,sa motorom vjerojatno i duže,stanem malo malo ,pa kam bi se žuril,
A cuj, dok sve vidim, poslikam, piskim, pojedem nekaj, 3-3,5 sata!!!
 
S obzirom da sam dramaljka po tati, autoputom 1,15 min...bez stajanja :wink:

Računam od INA benzinske prije naplatnih na Lučkom :wink:
 
MXC said:
Idem po staroj Karlovackoj i dalje sve po staroj . . .  Cini mi se da letim a kada ono sa jednim stajanjem mi treba oko 2 i pol sata (sa suvozacem). To mi izgleda jako sporo . . . Za koliko prelazite doticnu relaciju ?
nisi naveo dali preko kapele na senj ili starom riječkom do jelenja pa za crikvu..  :misli:
nemojte mi samo divljat kroz moje dvorište..  :mrgreen:
 
MXC said:
Idem po staroj Karlovackoj i dalje sve po staroj . . .  Cini mi se da letim a kada ono sa jednim stajanjem mi treba oko 2 i pol sata (sa suvozacem). To mi izgleda jako sporo . . . Za koliko prelazite doticnu relaciju ?

Za jedno 80 kuna
 
Modesty40 said:
S obzirom da sam dramaljka po tati, autoputom 1,15 min...bez stajanja :wink:

Računam od INA benzinske prije naplatnih na Lučkom :wink:
Hm to je vožnja na nož,