Zagreb - Crikvenica, za koliko ?

s autom sam išao tu dionicu prije 84 minute
s motorom za 80 min

i više mi to ne pada na pamet
nikako (y)
sada mi treba minimalno dva sata bez stajanja
sa stajanjima se to produzi na tri,.....
i ovako je bolje (y)
 
blackbird24 said:
s autom sam išao tu dionicu prije 84 minute
s motorom za 80 min

i više mi to ne pada na pamet
nikako (y)
sada mi treba minimalno dva sata bez stajanja
sa stajanjima se to produzi na tri,.....
i ovako je bolje (y)
  :misli: to je vožnja bez skidanja gasa ,jako rizična na toj cesti ,preko 150 km a i više nije baš bilo sigurno za tebe a kamoli za ostale sudionike toga dana,jedan od razloga zašto mi ne pada na pamet više da idem na autoban ,stara cesta mi je zakon i ne pada mi na pamet da idem na autoban
 
merlin68 said:
...jedan od razloga zašto mi ne pada na pamet više da idem na autoban ,stara cesta mi je zakon i ne pada mi na pamet da idem na autoban

I meni.
Inace, auto generalno ne volim vozit, ali na autoputu mi je drazi od motora. Toliko o autoputevima kaj se mene tice. S motorom sam 2 puta bio na autoputu i to iskljucivo zbog zurbe kuci. Nema tu za mene gushta na 2 kotaca. Ali zato drzavne ceste itekako volim, pa cak i u turistickoj sezoni jer su i onda (polu)prazne.
 
Zagreb(Maksimir) - Rijeka(Grobnik), sve starom cestom, 2:20, stao tenkirati u Karlovcu i u Lokvama na parkingu da vidim jezero + jedan poziv :D, motor FZ6N
 
budim temu, ali me zanima:
1. koja ruta do Crikve je najbolja za putovanje u dvoje (idem iz Vž do Zadra kroz Crikvenicu)?
2. preporuka za dobar i pristupačan restoran?
3. parking za motor?
 
NEvo said:
budim temu, ali me zanima:
1. koja ruta do Crikve je najbolja za putovanje u dvoje (idem iz Vž do Zadra kroz Crikvenicu)?
2. preporuka za dobar i pristupačan restoran?
3. parking za motor?

1. Starom Rijeckom pa spustanje preko Krizisca do jadranske magistrale
 
evo da se i ja ukljucim u ovu temu....mislim da nije toliko važno za koliko se stigne na cilj nego da se sigurno stigne...recimo ja i moja draga volimo uživati u vožnji pa nevolimo gladi putovati  :mrgreen: pa se nama to malo oduži a ako želim juriti dođem na grobnik i tamo izbacim svu tu sporost iz sebe... :D ...a mislim da ova tema nije bas ok jel oni "slabiji" vozaći tj motociklisti žele se pokazati i dokazati i onda se nažalost čita to što se čita po novinama...ljudi ajmo se voziti a ne utrkivati (y)