Zagreb, križanje Slavonske i Glavaševićeve

Status
Not open for further replies.

Village

Well-known member

Vraćao se maloprije tuda iz Zagreba, žena i ja bili na izložbi u Klovićevim dvorima (Degas, Modigliani i slične stvari), policija zatvorila lijevu traku u smjeru istoka u dužini preko 100 metara, nisam vidio razbijenih auta u bilo kojoj ulozi u tom sudaru za kojega nisam skužio je li on na nekoga naletio, netko na njega, ili se samo spičkao onako "sam za sebe", nije bilo oštećenih vozila da bih rekao da se netko nabio u nekoga.... motor je stari Kawac Z7, naked tipa, crne boje, vile su zlatne... tenisice međusobno udaljene preko 20 metara, očito izuvanje u zraku, kada sam prolazio više tijela nije bilo, očito su već hitna ili pogrebnici odradili svoje... uglavnom, RIP...
 
kog boli kurac majstore za tvoje fetiše

Vjerojatno nikoga, ti su svojim postovima drobi štogod hoćeš, eto za moje fetiše boli mene kao što me boli kita za to što ti misliš o tome... ako ti se ne sviđaju, preskači, nitko neće biti oštećen...

Znaci ono sa cokoladnom masazom ne pali vise?

Još uvijek sanjaš o njoj? Mislio sam da si pametniji, ali... jebiga, nije nikome smiješno, a ti uporan...
 
Pa sta je bokte, pitam samo! Doci cu i ja nekad u godine kad ce mi trebati pomoc, pa skupljam ova tvoja iskustva.
 
Decka sam nedavno upoznao i iznajmio mu prikolicu da ide po taj motor. 2005. godište, jako tužno ali i sam mi je rekao da će mu sljedeća pogreška biti fatalna,vec je vise puta imao iskustva sa policajcima.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Village
Hvala Bogu netko pametan u temi a kojeg ne zanimaju gluposti nebitne za sam događaj... šteta tako mladog života, ne znam detalje nezgode, ali mi se čini da je išao od istoka u smjeru grada, taman prošao semafor kod CCO... obzirom nije bilo nekih auta koji bi imali oštećenja na sebi, moguće da je proletio kroz semafor velikom brzinom kako bi stigao prije crvenog svjetla (možda), i onda naglo smanjio brzinu, moguće i da je htio izbjeći nekoga pa je skrenuo na lijevu traku, no nije imao moći izbjeći rinzol sa lijeve strane, pa je tamo udario, motor preletio na kontra stranu i prepriječio lijevu traku iz kontra smjera... nije izgledalo nimalo bezazleno, kaciga mi izgledala nagnječeno i izlomljeno, tenisice obje negdje na otoku između kolnika sa velikim razmakom između njih... uglavnom, policija je zatvorila lijeve trake oba kolnika u dužini gotovo stotinu metara, vjerojatno ne bez razloga...
 
Bitno je znati što je u određenoj temi bitno a što ne, do sada sam se u RIP-u načitao takvih gluposti da je prestrašno... da se javi netko tko zna tko je, kako, zašto, kao kolega cvancek, a ne skakati na zadnje čim se nešto napiše (osobito ja) samo da se laprda i ide na zadnje, fakat neinteligentno... nije bitna nezgoda i smrt, bitno je u RIP temi sve ostalo... fakat se čovjek pita treba li reći išta obzirom na najaktivniju publiku.
 
Todoric ga je skupio helicem u dugom selu, gledaju skupa u Kulmerovim dvorima. Tamo ti je sve od mahagonija, a najmladji viski je stogodisnjak, kuis.
 
  • Haha
Reactions: WraGG
A kaj,opet su neke utamice kaj su svi u kockastim majicama,zastavicama..špigle obljepljene u kockice itd.?
 
  • Like
Reactions: pasko
ti sigurno danas cijeli dan nosiš kockasti dres kao i cigani, šipci i sve ostale seljačine

Ne, zajebo bi se, ja ni nemam HR dres, ako ni bilo koji drugi, no seljačina si ti, ja sam samo seljak, a to nije isto... iako sam za tebe veći građanin nego ćeš ti ikada biti, bez obzira kud se doselio...

Todoric ga je skupio helicem u dugom selu, gledaju skupa u Kulmerovim dvorima. Tamo ti je sve od mahagonija, a najmladji viski je stogodisnjak, kuis.

Tako je, a kmetovi tvog profila naslonjeni su na ogradu 100 metara dalje, drže papke na žici i sline jer bi i oni probali tak nekaj, jal im ždere jednjak, no ne mogu, niti će ikada moći...
 
  • Like
Reactions: Pec
Status
Not open for further replies.