Zagreb - početnici

dev

Member
S obzirom da mi je ovo prva sezona da vozim motor, bilo bi korisno razmjeniti iskustva sa drugim početnicima, i možda skupa odvoziti koju kratku rutu oko Zagreba, pa ako ima zainteresiranih da se pokušamo dogovoriti :)
 
Vuheca trazite , on je jedini licencirani instruktor gradske voznje.
 
Ninja said:
Vuheca trazite , on je jedini licencirani instruktor gradske voznje.
Vuhec je viđen da je prešel od NZ do VG bez vožnje po zadnjem...izlapeo je :mrgreen:
 
Ninja said:
Znači sve otišlo u krasni k .... :)))
Ostarel je...sad bu njegov mali preuzel školu. Navodno je u enduru bolji od stare ojebine :mrgreen:
 
Pozdrav, još jedan početnik... par tisuća kilometara tek u nogama...

Nažalost fraj sam samo tu i tam vikendom... al ak se uspijemo kak dogovorit ... hebenica...  (y) :021:
 
Planiram odvoziti sljedeću turu: https://goo.gl/rnrWxo
Kako sada stvari stoje, subota ujutro je najizglednija, krenuti oko 7h. 215 km lagane vožne, do podne smo popili dvije kave i nazad.

Ima zainteresiranih?

P.S. Napomena, početnik sam sa ~1500km, vozim sporo i na prvom mjestu mi je sigurnost. Nikakvo ganjanje vremena i slično :)
 
Sisak zaobiđi , odi na Žažinu pa na Petrinju ;)
Danas ti je u Lekeniku i iza Dužica kod pumpe bila policija s radarom , kad izađeš iz Vojnića prema Karlovcu i dalje prema ZG čuvaj se stacionarnih ;)
Sedam ti je prerano , osim ako nemoraš popodne bit doma  (y)

 
Lunjo šta fali Sisku  :jesus: imaš pravo nemate tam baš puno šta vidjeti i ceste su oko grada i kroz grad masne kao špek pogotovo odranski most (prvi kod ulaza u Sk), a policija je uvijek kod nas aktivna  :police: a i zašto bi ih se trebali paziti ako će se laganini voziti  (y)
 
Bandit said:
Ostarel je...sad bu njegov mali preuzel školu. Navodno je u enduru bolji od stare ojebine :mrgreen:

Tin je prva liga  (y)