Zagreb

Status
Not open for further replies.
Bude ovo definitivno najgora godina do sada. Nije ni čudno na psihozu zadnjih godinu i pol i novo normalno.
 
Cista ravnica, niti je bilo prometno(pretpostavljam), 3 trake, od kud bicikl na aveniji i od kud ga je ovaj uspio pogodit, ko zna koliko je isao uopce pa da nije stigao ni reagirat, prestrasno 😠
 
Cista ravnica, niti je bilo prometno(pretpostavljam), 3 trake, od kud bicikl na aveniji i od kud ga je ovaj uspio pogodit, ko zna koliko je isao uopce pa da nije stigao ni reagirat, prestrasno 😠
A gle, po svemu sudeći semaforašenje.1-blokada, 2-blokada , 3... i ugasila se dva života.
Neka im je laka zemlja..
 
Dva života su puno. Komentari i predrasude na news portalima su odvratni. Ima na križanju videonadzor prometa, ima svjedoka pa će se sve saznati.
Tko nije vozio brže od ograničenja nek se "nabaci kamenom".
Sućut obiteljima.
 
  • Like
Reactions: nigda_vz
Navodno Matija iz motomonda.

Zna ko sto konkretnije?
Je, iako tam odlazim relativno cesto nismo komunicirali tak da ga bas i nisam znao. Klasika, klinac zabrijao na sportske motore, razvlacenje R1, biciklist na crveno i to je to.
 
  • Sad
Reactions: 3alfa3
Nazalost je, prijatelj koji je trebao ici popodne na voznju sa frendovima, poznavali smo se . Nek mu je laka zemlja 😥
 
Sućut obiteljima.
Vidio ujutro jer sam prolazio.
Svaki dan prolazim tom trasom, ovo je ljudi strašno. Pazite sebe i druge prvenstveno.
 
Prosao ocito prije, nekih pola sata. App javila da je kamera neposredno iza krizanja sa Zagrebackom ulicom u smjeru zapadq pa sam usporio. Kasnijom provjerom skuzio da je postavljena prije par tjedana.


Rip obojici, nekako vjerujem da su obojica doprinijeli nesreci al necu tvrdit
 
Prosao ocito prije, nekih pola sata. App javila da je kamera neposredno iza krizanja sa Zagrebackom ulicom u smjeru zapadq pa sam usporio. Kasnijom provjerom skuzio da je postavljena prije par tjedana.


Rip obojici, nekako vjerujem da su obojica doprinijeli nesreci al necu tvrdit
Vjerojatno biciklist sa slušalicama.
Inače ga je mora čut.
 
Pocivali u miru :(


Rade svi sranja i motociklisti a bome i biciklisti... prometne znakove postuju kad im odgovara...a jos degenericniji su mi ovi sa elektricni romobili to voze ko muhe bez glave i cesto sa slusalicama u usima...
 
Mozda ce ovo zvucat grubo al zbog ovakvih nas jebu i jebat ce jos vise...na ogranicenju od 60kmh ekipa vozi 200+...kako ne kuzis da je to ogranicenje jer ima svako malo izlaz sa sporednih cesta, dvorista, parkiralista....zao mi je roditelja, zena i djece koja ostaju 😟
 
Je, iako tam odlazim relativno cesto nismo komunicirali tak da

Je, iako tam odlazim relativno cesto nismo komunicirali tak da ga bas i nisam znao. Klasika, klinac zabrijao na sportske motore, razvlacenje R1, biciklist na crveno i to je to.
A gle...kao i masa u tim godinama.
Što reci,osim pocivao u miru.
Al je krenulo šugavo ovo lito...
 
  • Like
Reactions: Nero
Status
Not open for further replies.