Zaključana tema - pitanje adminu

Status
Not open for further replies.

MadMaXXX

New member
Pozdrav!

Zanima me zašto mi je zaključana tema-post u predstavljanju članova (od strane administratora)?
Tko je uopće admin, ima li negdje njegovo predstavljanje (ili njihovo)?

Htio sam dodati u post kako se razvija situacija kod mene (kupnja motora).
Danas sam kupio Beverly 350, u očekivanju boljih vremena za vožnju na duže relacije.
Trenutno je super i đir po gradu. 😃

Lp!
 
Pristup ti je jako kriv i loš. A vjerujem da te "uprava" neće najurit samo zato kaj si Beverlya kupil. :mrgreen:
 
Kriv i loš mi je pristup?
:misli:
Zašto?
Čemu?
Zato što pišem svoje iskustvo?
Na osnovu čega takav zaključak?
 
Za litanije o križnom putu oko izbora motora postoji dio foruma namijenjen za to, a predstavljanje je kak naziv teme veli - predstavljanje. Tko bi to rekao, ha?
 
Novi sam, stvarno ne znam sve finese gdje točno se smije šta napisati i sl.

Pokušao sam se u najkraćim crtama predstaviti i napisati šta trenutno (u ovim ne-vremenima potresa i korone) proživljavam.
Začudilo me stoga lockanje teme.
Nemam ništa protiv komentara kakvi god bili dok ne prelaze crtu pristojnosti i dobrog ukusa.  :)

:angel:
 
naj se srdit, sve lijepo piše u pravilima, još su moderatori olabavili s godinama  :LOL:

https://www.motori.hr/forum/index.php/topic,43040.0.html ;)

Predstavljanje korisnika, profil korisnika
U predstavljanju molimo navedite iz kojega ste mjesta/grada/sela, čime se bavite (posao, hobi), koliko imate godina, koji motor vozite... Po želji, korisnik može navesti i svoje ime. Forma nije striktno određena, moderatori zadržavaju pravo odluke da li je predstavljanje u skladu s pravilima. Ukoliko to nije slučaj, isto se briše a korisnik je dužan ponoviti predstavljanje.
Komentari u temama s predstavljenjem nisu dozvoljeni.
Prilikom popunjavanja profila i upotrebe vlastitog avatara, molimo da se posebno pripazi da avatari, potpisi i sl. nisu uvredljivog karaktera ili eksplicitnog sadržaja, te da su u skladu sa zakonima u RH. Za potpis koristite isključivo kratku formu, manji font i crnu boju.
 
Ok, whatever.
Vidio sam dosta odgovora i komentara u drugim predstavljanjima .  :mrgreen:

Imajte lijep dan.

Ne ljutim se, navikao sam na svašta, znam di živim.
Lp

:021:


 

Attachments

  • A13BCEB3-8BDD-4A73-85E3-5FEE49EC6E8F.jpeg
    A13BCEB3-8BDD-4A73-85E3-5FEE49EC6E8F.jpeg
    1.4 MB · Views: 143
Koliko vidim nisi u ničemu zakinut, dapače.

"Moderatori zadržavaju pravo odluke da li je predstavljanje u skladu s pravilima. Ukoliko to nije slučaj, isto se briše a korisnik je dužan ponoviti predstavljanje"
 
MadMaXXX said:
Ok, whatever.
Vidio sam dosta odgovora i komentara u drugim predstavljanjima .  :mrgreen:

Imajte lijep dan.

Ne ljutim se, navikao sam na svašta, znam di živim.
Lp

:021:

ne kenkaj
 
SkoRRo RIP

:shock:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Fakat Mate. Gdje ti je predstavljanje  :misli:

Onaj stari forum se ne računa  8)

Ovo ti je prvi registrirani post - https://www.motori.hr/forum/index.php/board,2.0.html
 
Vidim da je nekima kultura i inteligencija stran pojam i znaju samo za kenjkanje.
Ma nema veze, život je lijep.
Ne ljutim se.
Dapače!

Nisam ni mislio ni rekao da sam zakinut.
Samo reagiram i odgovaram na komentare.

Ovo baš i nema nekog smisla ako se mene pita.
Ovdje sam došao zbog motora.... idem napraviti đir.
Danas sam ga baš lijepo uglancao.  :D

Svima zaista od srca pozdrav i svako dobro želim.  :rock:

 
Reci malo nesto o sebi i dobiti pozdrave nije isto  sto i pitati za savjet u temi koja nije predvidena za to. Cemu cviljenje.. Zakljucana tema i ides dalje. Jbt ova danasnja mladez  :mrgreen:
 
Prije bi rekao da je nejebica ali ajde moze bit korona.... :neznam:
 
Mladiću, nema ti se smisla živcirat oko zaključane teme i tjerat neku pravdu.

Evo ja sam se na ovom (i starom) forumu ukupno 3 ili čak 4 puta iznova registrirao i predstavljao... tako to tu ide, kad dođeš u nečiju prčiju ili poštuješ pravila ili odeš.

Što se tiče odgovora/komentara na eventualna pitanja koja budeš postavljao (doista tražeći kvalitetne odgovore), računaj da će ih barem 70% bit smeće.  Unatoč tome uvijek možeš naletiti na nešto kvalitetnog što vrijedi pročitati, pa ti vidi jel' ovo pravo mjesto za tebe ili ne.
 
Status
Not open for further replies.