Zaključana tema - pitanje adminu

Status
Not open for further replies.
Hvala na razumijevanju!

Vidim i znam da ima svugdje pacijenata, ali neki ovdje dežurni kao da sam ih prozvao i nemaju pametnijeg posla.
Nekolicina ne kuži koliko su zakinuti inteligencijom, obrazovanjem i kulturom pa se nađu vrijeđati i iživljavati, njima je valjda sve to dopušteno i normalno. Ispod su svake razine i trebao bi im netko već ukazati da to što pišu nije u redu.

Mislio sam da nas sve ovdje spaja ljubav prema motorima, vožnji, avanturi, da je ovo mjesto gdje se vrte teme koje volimo, gdje su ljudi spremni pomoći savjetom, prijateljski, ljudski, normalno (znam da vas ima).Takvima se obraćam, spreman odgovoriti istom mjerom.

Nema frke ako sam nešto negdje krivo napisao, ako je zbog toga tema zaključana i sl.

Nek vam je mirna noć (posebno nama koji osjetimo ove potrese u ZG).

Temu lockam što se mene tiče.  :police:




MIK0 said:
Mladiću, nema ti se smisla živcirat oko zaključane teme i tjerat neku pravdu.

Evo ja sam se na ovom (i starom) forumu ukupno 3 ili čak 4 puta iznova registrirao i predstavljao... tako to tu ide, kad dođeš u nečiju prčiju ili poštuješ pravila ili odeš.

Što se tiče odgovora/komentara na eventualna pitanja koja budeš postavljao (doista tražeći kvalitetne odgovore), računaj da će ih barem 70% bit smeće.  Unatoč tome uvijek možeš naletiti na nešto kvalitetnog što vrijedi pročitati, pa ti vidi jel' ovo pravo mjesto za tebe ili ne.
 
Nisi pročitao pravila foruma, u prvom postu uvjetno rečeno pljuješ zastupnika bez ikakvog razloga, u istom tražiš preporuku a uz malo inteligencije i čitanja mogao si vidjeti kako forum funkcionira. To je minimum pristojnosti kad se priključuješ nekoj mreži. Uz sve to, još prozivaš ekipu koja ti je odgovorila a došao si ko jelen koji nema pojma o motorima i koji ih nikad nije imao. Nađi neki drugi forum.
 
Pazi, na svakog novog se navali svita ljudi koji misle da su oni forum, postavlja skretnice i ne dozvoljava misljenje osim svoga.
Samo kad vidim ovog gsx1400, pa glup si druze i to je to.
 
Ne nego baš suprontno. Periodično se pojavi debil koji misli da je forum samo njega čekao. Inteligencija, socijalna inteligencija im je kao što vidiš na visokoj razini. Plačipičkice koji otvaraju temu i u rukavicama perfidno kenjaju u drugom postu u "kući gdje su došli sa ceste" prije par minuta. A sve to jer su retardi i niti ne znaju čitat, a kamoli išta drugo. Pa im nije jasno šta i zašto. I onda još ko kujice seru po tuđim mentalnim sposobnostima a sami su upitno i na tvojem Bredju. :mrgreen:
 
Zakljucana tema i pitanje adminu?
Kakvi su moji soft skills ako ja ne trpim tudje misljenje i odmah napadam na osobnost?

To bredju si gurni u privincisko-shovinisticku bulju.



 
Sredju said:
Pazi, na svakog novog se navali svita ljudi koji misle da su oni forum, postavlja skretnice i ne dozvoljava misljenje osim svoga.
Samo kad vidim ovog gsx1400, pa glup si druze i to je to.

Jel to mene ide?
 
Ja sam ode isto novi. Ali nisan novi na internetu. Tu san od 1995 i (ako se dobro sićan) 16 kuna na uru korištenja.
Kako bilo, na krcato foruma san bija, neke i administrirao. Mada su pravila slična, svaki forum ima svoja, interna, pravila. Ima svoje trolove, svoje "mišičave" članove koji nađu žrtve, dežurne podjebante i sve ostala internet stvorenja. I to je normalno. Bilo bi dosadno da nije tako.

Ono šta je bitno, a i kulturno je; pročitati pravila foruma i uredno se predstaviti, ako se to traži; znat i primit i servirat zajebanciju; poslušati administratora, ako nešto traži od nas - valjda čovik zna zašto i kako.
Npr. na 2 "moja" foruma teme o predstavljanju su se, automatski, ključale nakon 48 sati. Dakle, nije bilo svrhe u njima diskutirati.

Aj živili i pamet u glavinu.
 
MadMaXXX said:
Hvala na razumijevanju!

Vidim i znam da ima svugdje pacijenata, ali neki ovdje dežurni kao da sam ih prozvao i nemaju pametnijeg posla.
Nekolicina ne kuži koliko su zakinuti inteligencijom, obrazovanjem i kulturom pa se nađu vrijeđati i iživljavati, njima je valjda sve to dopušteno i normalno. Ispod su svake razine i trebao bi im netko već ukazati da to što pišu nije u redu.

Mislio sam da nas sve ovdje spaja ljubav prema motorima, vožnji, avanturi, da je ovo mjesto gdje se vrte teme koje volimo, gdje su ljudi spremni pomoći savjetom, prijateljski, ljudski, normalno (znam da vas ima).Takvima se obraćam, spreman odgovoriti istom mjerom.

Nema frke ako sam nešto negdje krivo napisao, ako je zbog toga tema zaključana i sl.

Nek vam je mirna noć (posebno nama koji osjetimo ove potrese u ZG).

Temu lockam što se mene tiče.  :police:


sa takvim stavom koji imas neces nista postici,niti ti je to dobar pristup,dramatiziras bez razloga,a pored svega vrijedjas druge i mislis da si pametniji od ostalih,i cudim se da netko kao ti od +40 godina koliko si napisao da imas, cvili kao nekakvo razazeno deriste oko zakljucanog topika u predstavljanju,a da malo stanes i razmislis i pored svega procitas vidio bi da postoje mjesta na forumu koja su namjenjena za ono sto te zanima u svezi skutera,motora,sto god,i nije mi jasno zasto stvaras dramu oko nicega,samo ces navuci sprdnju na sebe vrlo brzo.

nadji temu koja te zanima,ili ako je nema otvori je,i pisi u njoj i to je to,zar je to tako komplicirano?i zar je uopce trebalo doci do ovoga,daj se malo saberi covjece.

i ljudi ovdje su spremni pomoci,i vecina vole motore,u to vjerujem,a ako malo prolistas teme,vidit ces da se ljudi druze i sve nas motori spajaju,nadam se da ces shvatiti ovo sto sam napisao kao dobronamjeran savjet. (y)
 
Lik je baniran i neću ga vraćati. Nismo svi za ovu vrstu komunikacije i samo je pitanje trenutka kad će doći do novog problema.
 
Status
Not open for further replies.