Zamjena moto guma...

shadow

Member
zanima me gdje se na području Slavonije može dobiti kompletna usluga zamjene moto guma - znači od prodaje, skidanja točkova do zamjene i balansiranja.

Kako je to u ostalim regijama ???
 
shadow said:
zanima me gdje se na području Slavonije može dobiti kompletna usluga zamjene moto guma - znači od prodaje, skidanja točkova do zamjene i balansiranja.

Kako je to u ostalim regijama ???

Ovo zadnje teško ako imaš žbice na felgama. Ima par vulkanizera
u OS koji ti naruče gume, pa kad dođe promjene. Ja još nisam
našao vulkanizera koji savjesnije i stručnije skida kotače sa motora
od mene, a da se ne govori o ponovnoj montaži  (y)
 
ne kužim jel tolki problem nać nekoga ko će ti prodat i z amjenit gumu? di ti živiš? ja znam da nam je država u grejpu, ali baš tolko...

ja još nisam našo nikog ko to radi nesavjesnije i lošije od mene, ali...u nadi je spas...jel se neko dobrovoljno javlja, imamo jedno prazno mjesto za mehaničara...
 
bruno said:
ne kužim jel tolki problem nać nekoga ko će ti prodat i z amjenit gumu? di ti živiš? ja znam da nam je država u grejpu, ali baš tolko...

Vjeruj mi i malo zesce nam je drzava u banani...bash sam ja razmisljao postaviti isto pitanje...
Ja cu morat potegnuti u Slavonski Brod za takvu uslugu....
Bash sam si mislio ici danas ili sutra, ali mislim da je za danas kasno
 
Ja sam svoje gume i felge slao u Zagreb jer u Osijeku to nema tko napravit kako treba,tako su mi rekli vulkanizeri.
 
Ohit said:
Ja sam svoje gume i felge slao u Zagreb jer u Osijeku to nema tko napravit kako treba,tako su mi rekli vulkanizeri.

dobro da nisi van negdje, po mogućnosti na drugi kontinent da ide brodom... :LOL:
 
E neznam koliko su tebi felgi sjebali vulkanizeri ali meni Osiječki jesu i to par komada.
 
bruno said:
dobro da nisi van negdje, po mogućnosti na drugi kontinent da ide brodom... :LOL:
Ako u tolikoj Hrvatskoj nemate gdje namestiti gume onda ih posaljite kod mene u Gevgeliji. ja cu ih srediti profi, a uz to ce te se malo provozati. Samo 800 km. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Super Jura said:
Ali naplate ventile, utege i motažu/demontažu kotača sa motora.

autoantonio u Trogiru,kupia obe bt014(2400kn),sve uracunato u cijenu(skidanje s motora,balansiranje,stavljanje na motor),osim novih ventila(svaki 10 kuna) !
 
bole said:
autoantonio u Trogiru,kupia obe bt014(2400kn),sve uracunato u cijenu(skidanje s motora,balansiranje,stavljanje na motor),osim novih ventila(svaki 10 kuna) !

Jucer sam uzeo prednju i zadnju dunlop qualifier po cijeni istoj kao i u unikomercu bez dodatnih troskova, osim kavice koju sam popio dok su decki sve odradili.
 
gixxer thou macedonia said:
Ako u tolikoj Hrvatskoj nemate gdje namestiti gume onda ih posaljite kod mene u Gevgeliji. ja cu ih srediti profi, a uz to ce te se malo provozati. Samo 800 km. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

izgleda da nam nema druge nego kod tebe doći... :mrgreen:
 
Kod mene u Zelini skidanje,montaza,balansiranje oba kotaca 100kuna i to bez i jedne ogrebotine na felgi ili motoru!!! Stvarno sam bil ugodno iznenaden!!! A nisam ni gume kupil kod njega nego stigle iz italije!!! (y)
 
ko je u zg još pouzdan što se tiče montaža guma i skidanja sa motora?
imam crne felge koje su dosta osjetljive na grebanje...