Zamrzavanje kredita

Phobocaster

New member
S obzirom da je stanje u zemlji i više nego očajno ljudi su prisiljeni i na ovakve poteze pa me zanima tko ima iskustva s zamrzavanjem kredita za motorna vozila i koja je precedura?
 
Phobocaster said:
S obzirom da je stanje u zemlji i više nego očajno ljudi su prisiljeni i na ovakve poteze pa me zanima tko ima iskustva s zamrzavanjem kredita za motorna vozila i koja je precedura?

kasko rinzlo bum ljeva strana






pa drugi tjedan rinzol i desna strana





i voila kredit otplacen , na motor delanci i u oglasnik pa u salon opet po novog.... :mrgreen:

i tak u nedogled

evo mi tak vozimo samo nove jos od 92.
 
Ninja said:
kasko rinzlo bum ljeva strana
pa drugi tjedan rinzol i desna strana
i voila kredit otplacen , na motor delanci i u oglasnik pa u salon opet po novog.... :mrgreen:

i tak u nedogled
evo mi tak vozimo samo nove jos od 92.
Tako se to radi :0648:
 
A kome se ne da zajebavat s osiguranjima nabaci fantomku na glavu, TTjca u džep i pravac šalter.... na zamrzavanje kredita. :mrgreen:
 
mate said:
A kome se ne da zajebavat s osiguranjima nabaci fantomku na glavu, TTjca u džep i pravac šalter.... na zamrzavanje kredita. :mrgreen:
Ili po novi gotovinski kredit - bez kamata i glavnice  :mrgreen: :mrgreen:
 
Bandit said:
Ili po novi gotovinski kredit - bez kamata i glavnice  :mrgreen: :mrgreen:

Đe ima takijeh kredita???? Daj uzmi i meni jedan ako te ne u'vate....
 
Phobocaster said:
S obzirom da je stanje u zemlji i više nego očajno ljudi su prisiljeni i na ovakve poteze pa me zanima tko ima iskustva s zamrzavanjem kredita za motorna vozila i koja je precedura?

ne isplati se taj potez nikako..

papirologija uz to koštat će te minimum kao 2 rate a mislim da možeš zamrznut samo na 1 godinu...
(kolegica s posla zamrzavala kredit za auto...)
 
koliko mi je poznato svi se krediti mogu zamrznuti, međutim ako se ne varam plaća se kamata i dalje + papiri plus određeni % na glavnicu, tako da kako je netko gore rekao NE isplati se.... :palacdolje:
 
CheCola said:
koliko mi je poznato svi se krediti mogu zamrznuti, međutim ako se ne varam plaća se kamata i dalje + papiri plus određeni % na glavnicu, tako da kako je netko gore rekao NE isplati se.... :palacdolje:

ne baš svi,, meni u volsbanci nisu dali da zamrznem kredit za motor prošle godine,, tako da sve zavisi od banke do banke i od namjene kredita,, za stanove mislim da ne bi trebalo nigdje biti problem, ali za ostalo ovisi
 
Ja sam u volksbanku gledao da pauziram jedan nenamjenski i nije bilo problema, moglo se dobit od 6-12mjeseci, međutim odustao sam jer je bilo totalno neisplativo, čudi me da su te odbili jer ionako i dalje plaćaš kamatu a glavnica malo poraste, a svakaj banci je u interesu da te izmuze još malo :mrgreen:
 
dobro, ja sam ovo gledao prije jedno godinu i pol dana,, možda se od tada situacija promijenila,, ali znam da su mi tada rekli da zamrzavaju samo kredite za stanove ili se tada službenici na šalteru nije dalo raditi
 
greška, ide 3% od glavnice bilježniku
http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/108538/Tko-profitira-na-moratoriju-na-kredit.html
 
moover said:
Kako glavnica može narasti?  :misli:
ne raste ako ju gledas u devizama u kojima je kredit, al u kunama ...  :LOL: ne da raste vec je postala ko Jeti  :LOL: :LOL: sad sam duzniji nego kaj sam bil prije 5 godina  :LOL:
 
Zapru said:
ne raste ako ju gledas u devizama u kojima je kredit, al u kunama ...  :LOL: ne da raste vec je postala ko Jeti  :LOL: :LOL: sad sam duzniji nego kaj sam bil prije 5 godina  :LOL:
(y)
ufff kaj me ubi švicarac  :palacdolje:
 
Zapru said:
kaj :misli: i ti se osjecas (po)jebano  :LOL: :mrgreen: kao jedan na jedan ili kao redaljka  :LOL: :LOL:

ma jebu sa svih strana, a meni nije lijepo  :mrgreen: :mrgreen:,, ali na svu sreću sam se riješio tog zla, nekako sam uspio zatvoriti,, sad je malo lakše,, ali posljedice se osjete, pogotovo na samu spomen švicarske, prođu me neki trnci  :mrgreen:

Zapru said:
jos sam 24 godine i vani sam (y)



:LOL:

auuu, jebeno  :mrgreen:,,, stan  :misli:,,