Zapadna Bosna-stanje ceste ?

VOPA

Active member
Zanima me ako je netko skoro prolazio kakva je cesta na ruti B. Dubica-B. Kostajnica-Novi Grad-B. Krupa-Bihać-Donji Lapac. Idem idući vikend za Pag pa bi probao tim putem, nisam nikad išao onud.
 
Meni je OK samo je malo klizava ako te uhvati kiša oko Bihača  (y)
 
Bos.Krupa-Bihać, dosta spora dionica uz kanjon Une, na nekim mjestima s obzirom na puno kiše, ima i manjih odrona i šljunka po cesti tako da treba biti dosta oprezan, treba malo pripazit i na radare. ima 3-4 radara za mjerenje brzine (barem toliko sam ih ja uočio), sve u svemu nije neka dionica za guštanje...
 
Zavisi o tome kakvo je guštanje u pitanju.  :mrgreen:

Krajolik je jako lijep, ali je cesta spora.
Nakon što mi se prijatelj, kojeg sam vozio, lansirao preko mojih leđa prilikom jednog prijelaza preko pruge, usporio sam na brzinu ostalog prometa. Inače, pruga i cesta se stalno križaju, a prijelazi nisu baš neprimjetni.

Bih li ponovno išao tom cestom? Da!
 
Mahatma Gadhni said:
Zavisi o tome kakvo je guštanje u pitanju.  :mrgreen:

Krajolik je jako lijep, ali je cesta spora.
Nakon što mi se prijatelj, kojeg sam vozio, lansirao preko mojih leđa prilikom jednog prijelaza preko pruge, usporio sam na brzinu ostalog prometa. Inače, pruga i cesta se stalno križaju, a prijelazi nisu baš neprimjetni.

Bih li ponovno išao tom cestom? Da!

imaš pravo, nisam niti mislio da tu dionicu treba izbjegavati pod svaku cijenu, već samo zahtjeva dodatan oprez zbog dosta kamera postavljenih uz cestu i tih pružnih prijelaza...a ostalo sam već prije spomenuo...  :wink:
 
Hvala svima, došlo je do promjene plana, otpalo čuvanje psa pa i njega vodimo tako da idem autom. Svakako idemo tim putem da vidimo kako izgleda.