Zapažanja i preporuke...

biker4life said:
Evo jos necega - prilicno opasna dionica na otoku Krku, ako se ne varam, vodi do mjesta Stara Baska.
Slika u attachmentu (slikao sam ju u travnju '09.).
(y)
U Splitu ti je svaka dionica opasna,a tek kad padne prva kišica,ko cirkus :LOL:
 
Tema je vrlo zanimljiva a da malo više članova(iskusnijih i slabije iskusnih) sudjeluje u njoj možda bi se izbjegla proklizavanja,uljetanja u rupe ,šahte ili nogostupe u okukama,pretjecanja auta na pojedinim dijelovima dionica.Sve je ovo napomenuto u duhu sigurnosti i spašavanja života....Iskustva sa grupnih i pojedinačnih vožnji bi dobro došla.
 
YAman said:
Tema je vrlo zanimljiva a da malo više članova(iskusnijih i slabije iskusnih) sudjeluje u njoj možda bi se izbjegla proklizavanja,uljetanja u rupe ,šahte ili nogostupe u okukama,pretjecanja auta na pojedinim dijelovima dionica.Sve je ovo napomenuto u duhu sigurnosti i spašavanja života....Iskustva sa grupnih i pojedinačnih vožnji bi dobro došla.

Potpisujem! Nadam se da ce se jos clanova javiti u temu! :)

---

Da jos jednom ponovim - temu koristite za izvjescivati i o dobrim i o losim dionicama. Javite svoje dojmove, dozivljaje, i uploadajte kakvu sliku. :wink:
 
Zamrla tema,a čini mi se korisna!  (y)
Osobno najdraža dionica Senj-Karlobag(dosta otvorena),Karlobag-Maslenica(ostriji zavoji,asfalt  (y)),Plominka do Vidikovca(odlična cesta),stara cesta Grobnik-Delnice(na mjestima ne bi skodilo obnoviti asfalt),cesta po Cresu(i od Porozine i od Meraga serpentine,i nova dionica izuzev loše ceste 10ak km oko grada Cresa),penjanje na Ucku(vise volim Istarsku stranu),i općenito sve ceste po Istri su mi lijepe!