Zapocelo glasanje za novu Miss "Motori"

Sasa MK Motori

Administrator
Evo, to su za sada sve kandidatkinje koje smo uspjeli poslikati.
Pred vama je vrlo lagan posao. Pogledati ih sve još jednom i onoj koja vam se najvise svidja, dajte svoj glas. Za uzvrat dobite broj telefona :D :D
 
e a zake meni nece da otvori slike ... kad kliknem na slike otvori mi blank prozor
 
Niš od broja telefona... :mrgreen: To valjda dobijem kasnije mailom. :mrgreen:
 
zmenk said:
e a zake meni nece da otvori slike ... kad kliknem na slike otvori mi blank prozor
Zato sta si vjerojatno isključio javascript u svom browseru...
 
ja sam isto glasovao ali budući da ipak imamo tendenciju ulaska u europu a nitko normalan ni cipele ne bira prije nego ih isproba zanima me jel bi mogla jedna "probna vožnjica" sa mojom izabranicom :D :oops:
 
ajd sad... il sam ja slijep ili nesto drugo...
di se glasa? kai otvorim curu (ne doslovno :D ) i kai onda? nema nigdje glasaj...
fakat nevidim...
 
Shokrefumi said:
ajd sad... il sam ja slijep ili nesto drugo...
di se glasa? kai otvorim curu (ne doslovno :D ) i kai onda? nema nigdje glasaj...
fakat nevidim...

ti se salis ili?
glavna stranica sa desne strane..
 
Evo i ja glasao, meni ova zadnja najbolja. A zamislite da je tek fotkana na pravom motoru a ne ovoj ojebini japanskoj... :mrgreen:
 
Krivo si shvatio, perverznjak jedan. :mrgreen:
Meni cura samo djeluje jaka i zdrava...a baš mi treba ispomoć za rad u polju... :google:
 
mate said:
Krivo si shvatio, perverznjak jedan. :mrgreen:
Meni cura samo djeluje jaka i zdrava...a baš mi treba ispomoć za rad u polju... :google:

muahahha
 
mate said:
Krivo si shvatio, perverznjak jedan. :mrgreen:
Meni cura samo djeluje jaka i zdrava...a baš mi treba ispomoć za rad u polju... :google:

Primi moje duboke isprike....
Kada bolje pogledam, imaš ti pravo....sva je nekako "razvijena" :cice: za čisti fizički rad (u polju naravno), a i prikladno se obukla za tu priliku... :mrhappy:
 
mate said:
Evo i ja glasao, meni ova zadnja najbolja. A zamislite da je tek fotkana na pravom motoru a ne ovoj ojebini japanskoj... :mrgreen:
Šečer na kraju :wink: (y) :peace:
 
mate said:
Evo i ja glasao, meni ova zadnja najbolja. A zamislite da je tek fotkana na pravom motoru a ne ovoj ojebini japanskoj... :mrgreen:

Najbolje da se slikala na kakvom 'DUCATI'-u ! Trebala bi biti crnkinja jer bi ove naše cure pocrnile od ulja iz auspuha ! :2up:
 
marcrnko said:
mate said:
Evo i ja glasao, meni ova zadnja najbolja. A zamislite da je tek fotkana na pravom motoru a ne ovoj ojebini japanskoj... :mrgreen:

Najbolje da se slikala na kakvom 'DUCATI'-u ! Trebala bi biti crnkinja jer bi ove naše cure pocrnile od ulja iz auspuha ! :2up:


Ahahhahhaa...go marcrnko go :D
 
Da bolje da je nisu slikali na Ducatiu...glasači bi bili opčinjeni ljepotom motora umjesto nje, ovako se mogu skoncentrirati samo na nju! Go Ducati go!
Za antiDucatiste :2up: :twisted: