Zaštita od vjetra

najbolja zastita od vjetra je utiras novine u jaketu i gace i samo gas bez strava :mrgreen:
 
Mislim da  je smiješno pričati o tome za koliko je vremena  netko negdje stigao ovisno o tome kolika je žurba. Prošle godine s suvozačem Zagreb-Senj  42 min.
 
Stršljen said:
ako je h900 može biti da je potegnuo 250...po satu.
Uostalom i on je papčić,čim stavlja te male vjetrobrane na uličarku. 8)


Tvoja ne moze ni 120, tako da ti nemas nikakvih problema sa vjetrom. :mrgreen:
 
ja imam givijev vjetrobran na hornetu zato što se nevozim samo po gradu,već sam vrlo često sa motorom na moru...prošlo ljeto sam bio ZG-DU,sve po staroj cesti i mogu reći da se sa vjetrobranom čisto ugodno vozi,a i meni se sviđa kak zgleda na motoru... :wink:
 
trust said:
ja imam givijev vjetrobran na hornetu zato što se nevozim samo po gradu,već sam vrlo često sa motorom na moru...prošlo ljeto sam bio ZG-DU,sve po staroj cesti i mogu reći da se sa vjetrobranom čisto ugodno vozi,a i meni se sviđa kak zgleda na motoru... :wink:

Da li je ovakav?
 
je upravo takav i zadovoljan sam sa njim  (y)
 
Sa kineskim škovacama sam ima samo gore iskustvo (vizir izaziva više turbulencija), ali sam zato zadovoljan sa Zero Gravityem



Zero_Gravity_424-Series.jpg


U mene je Corsa, ali ne košta 25$ već 140$ cca.

kSZQrwy.jpg


B81vZHf.jpg
 
Jeftine kopije krive sliku kad kroz njih pogedaš.
Rubovi nisu ispolirani.
Tako da ako budem kupovao opet, uzimam povjereno.
Na motoru imam brendirani vizir i kineski defletkor tako da je gore napisano iz prve ruke.
 
Super izgleda na hondici!
I mislio sam si da je sve jeftino iz kine shit. Gledam i MRA i puig pa cu se odlucit. Nisam znao za zero gravity, hvala! (y)
 
  • Like
Reactions: Nero
Na mome nakedu je muka Isusova na autocestama tako da ću ih ubuduće izbjegavat. Ne treba mi teretana, trbušnjaci i rameni pojas su mi kao na steroidima. Smeta mi i buka, i to što moram čupat volan, ali najviše te turbulencije koje me guraju. Već sam gledao vizir na ebay-u ali me nešto zeza oko plaćanja pa nisam uspio naručit. Ali bogami moram stavit nešto.
 
Na mome nakedu je muka Isusova na autocestama tako da ću ih ubuduće izbjegavat. Ne treba mi teretana, trbušnjaci i rameni pojas su mi kao na steroidima. Smeta mi i buka, i to što moram čupat volan, ali najviše te turbulencije koje me guraju. Već sam gledao vizir na ebay-u ali me nešto zeza oko plaćanja pa nisam uspio naručit. Ali bogami moram stavit nešto.
Uzmi puigov, provjereno ima ga na s1.
Super stiti, kad sam ga skinija imalo mi glavu otkinit na 180+km/h.
 
Jedno lose iskustvo sa vizirom uzeo sam skidmarx iz engleske oni rade za cestovne utrke vizire a posto sam prevelik za ninju 2005 gledao sam uzeti sto veci vizir a da nije sport turing jer mi je i puig double bubble bio mali.
Vizir je ok ali mi prži sat na motoru katastrofa i to u voznji!!!

Sad uzeo mra nisam ga probao jos.

Ovo je slika od prije sad je jos gore
IMG_20200822_095645.jpg
 
U picila sam uzeo za s1. Da drugaciji je jer ima izbocinu zbog sata koji viri dosta i okrugao je
 
Vidim cijenu na ebayu jbt u pičila sam prosao jeftinije 😂 nije puig al je bio givi
 
Na mome nakedu je muka Isusova na autocestama tako da ću ih ubuduće izbjegavat. Ne treba mi teretana, trbušnjaci i rameni pojas su mi kao na steroidima. Smeta mi i buka, i to što moram čupat volan, ali najviše te turbulencije koje me guraju. Već sam gledao vizir na ebay-u ali me nešto zeza oko plaćanja pa nisam uspio naručit. Ali bogami moram stavit nešto.
Ja san na Hornet 900 stavija Puig i ludilo je,na autoputu do 160 se normalno vozin,lokalne vožnje više ni ne osjetin neki pritisak vitra 😉