Zasto je zakljucana erikova tema?

Status
Not open for further replies.

bolcic

Well-known member
Ne kuzim. Pricalo se o moto sportu opcenito, Erik je zapoceo sa svojim slucajem, uletio je vazduhoplovac pa onda Davoric i tko zna koliko ljudi bi jos napisalo nesto pametno.

Ne razumijem zasto je osjetljivost na sportskim temama extra jaka, dok se u velikoj vecini foruma uglanom pisu teski debilizmi koji se toleriraju :misli:
 
Pretpostavljam zato jer je pocelo biti napeto izmedju mate i erika...onog advokata ne racunam
 
Nije tu bilo nekakve napetosti, a zašto je tema zaključana nemam pojma niti moislim da ima razloga za to. Sigurno da bi se u ovoj temi  moglo nać još podosta kvalitetnih postova ne isključivo o tome da mene nema nego općenito o motosportu kod nas. Ako nekima od nas nije u cilju da se o tome priča i raspravlja nemora zaključavat temu.
 
Svaka jebena kretenčina ima ovlasti zaključavat i otključavat teme .... sramota ... da im je bar ovo prvi put  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Nisam ni ja bio za zaključavanje teme jer jedna prepirka nije razlog za zaključavanje, kao niti Advokatov komentar. Ali s druge strane nije niti to razlog nekoga nazvati jebenom kretenčinom, jer nitko od njih se tebi nije tako obraćao šta god pisao na forumu. Ako se bude pridržavalo pravila onda je i to banana.
 
Na brzinu sam bio preletio temu, zakljucio da se kuha losa komunikacija na relaciji Erik-Advokat, zakljucao kako bi pocistio off ako ga ima, uletio sastanak na poslu, ja zaboravio i ostala tema zakljucana.

Uopce se nemam namjeru pravdati i pojasnjavati zasto sam zakljucao, pa tako ne bi bilo ni sada da nemam osjecaj da svi koji su sudjelovali imaju feeling da je Mate taj koji je temu kljucao. Elem, nije Mate - ja sam...

Eto...  :wink:

Vuhec, ne kuri... znam di si doma...  :mrgreen:

I btw, isti vlucic vam je temu i otkljucao pa se sad nastavite cavrljati gdje ste stali...time ova tema postaje nepotrebna..
 
101 said:
Svaka jebena kretenčina ima ovlasti zaključavat i otključavat teme .... sramota ... da im je bar ovo prvi put  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Vuhec, nisi vidio Erikov post:
erik said:
kad te boli kita i kad se tako bahato  ponašaš onda mi fino  :sucky:,
a kad dođeš malo sebi onda češ shvatit da me za tebe zaboli i da te fino :pelvic_thrust:
jer se ja nisam nikad dotaknuo tvoje vožnje i toga dal češ se vozit ovako ili onako.
i oprosti ovo sa Sašom si krivo skužio mislio sam samo da si mu se često tu na forumu uvukao u dupe pa da si mu na taj način pomogao.

I kad pročitaš ovo na kraju slatko se nasmij jer mi je drago da ti se živac dignuo iako ćeš reć da nije.Uostalom jebe mi se za to.

Mislim da ako je od autora teme koji je izgubio živce da je to Lučić s pravom zaključao
 
Status
Not open for further replies.