zasto mi forum izgleda ovako?

stipe_zd

Member
doma mi je ok, al na poslu izgleda ovako:

16450567.jpg
 
ne smiješ imati otvoren excel file jer im se bazni kodovi uzjebu ....  :mrgreen:

moraš resetirati comp i onda prvo upaliti excel, pa tek onda forum ...  (y)
 
U folderu SERVISI imaš X9 koja protestira protiv farbanja plastika pa ti je uzela CSS. (y)

Ne... ozbiljno, Chrome ti ne učitava CSS.
Moraš da nahranit tu i tam. :LOL:

Pogledaj pod postavkama jer ti je onemogućen CSS (Cascading Style Sheet) sa stranica.
 
strasilo said:
ne smiješ imati otvoren excel file jer im se bazni kodovi uzjebu ....  :mrgreen:

moraš resetirati comp i onda prvo upaliti excel, pa tek onda forum ...  (y)

LOL, ti to ozbiljno?
 
Pitanje glasi....šta mi se dogodi s mogučnostima na forumu,naime prije sam imao mogućnost ono OBAVJESTITI...NE OBAVJESTITI pa si zabilježim o kojim temama želim da me se obavijesti ukoliko se odvija rasprava,nešto su brljali po stranici i nakon toga imam NEPROČITANE TEME ali sve moguće koje se nalaze na forumu i onda kod ulaska na forum moram ih sve pregledavati kako bi došao do željene,inače koje sam obilježio prije nego mi je ta mogučnost nestala rade kao i prije ali novo otvorene ili novo pronađene koje me zanimaju nemogu obilježiti pa nekužim koji mu je k.Ulazim na motori hr. preko Mozilla Firefox ali kad sam ušao preko Googl-a isto mi je??????Nisam baš pretjerano educiran pa molim onako razumljivo objašnjenje,kod frenda ta opcija ima i dalje pa me to dodatno zbunjuje i navodi na molbu za pomoć.
 
Zašto nema pametnih odgovora  8)
 
BEŠO - SB said:
Pitanje glasi....šta mi se dogodi s mogučnostima na forumu,naime prije sam imao mogućnost ono OBAVJESTITI...NE OBAVJESTITI pa si zabilježim o kojim temama želim da me se obavijesti ukoliko se odvija rasprava,nešto su brljali po stranici i nakon toga imam NEPROČITANE TEME ali sve moguće koje se nalaze na forumu i onda kod ulaska na forum moram ih sve pregledavati kako bi došao do željene,inače koje sam obilježio prije nego mi je ta mogučnost nestala rade kao i prije ali novo otvorene ili novo pronađene koje me zanimaju nemogu obilježiti pa nekužim koji mu je k.Ulazim na motori hr. preko Mozilla Firefox ali kad sam ušao preko Googl-a isto mi je??????Nisam baš pretjerano educiran pa molim onako razumljivo objašnjenje,kod frenda ta opcija ima i dalje pa me to dodatno zbunjuje i navodi na molbu za pomoć.
imaš to i sad , u temi koju želiš pratit klikneš obavijest, evo ti slikica ;)




 
To je poboljšana verzija, uskoro ce je svi imat  :shocked:
 
lunjo said:
imaš to i sad , u temi koju želiš pratit klikneš obavijest, evo ti slikica ;)

E to vam ja govorim,to što mi pokazuješ ja i želim ali nemam i nitko da mi kaže zašto?
Kod mene ide ODGOVOR NEPROČITANO PREPORUKA ISPIS...
 
:misli:
nemam pojma kak nemaš, imaš apdejtan firefox  :misli:
 
lunjo said:
:misli:
nemam pojma kak nemaš, imaš apdejtan firefox  :misli:
Ali i na googlu ista stvar,OBAVIJEST naja..
 
BEŠO - SB said:
Ali i na googlu ista stvar,OBAVIJEST naja..
Nemreš vjerovat,evo sve u kompletu,samo od sebe.....