Zašto MT-07 brzo mijenjaju vlasnike?

Vraški dobro, ko mi je kriv šta ja "ne umem", mislin da bi triba koristit rukavice, cesta zna bit opasna a ima i oblaka pa radi vremenskih neprilika.
Kad bude prodava motor može u oglas napisat " prednji kraj prešao duplo manje od zadnjeg".
Ovo puca od snage, pri kojoj brzini ga ispaljuje na zadnji?
 
Vraški dobro, ko mi je kriv šta ja "ne umem", mislin da bi triba koristit rukavice, cesta zna bit opasna a ima i oblaka pa radi vremenskih neprilika.
Kad bude prodava motor može u oglas napisat " prednji kraj prešao duplo manje od zadnjeg".
Ovo puca od snage, pri kojoj brzini ga ispaljuje na zadnji?
Mislim da je zadnji lančanik dosta veći od serijskog.
 
Vraški dobro, ko mi je kriv šta ja "ne umem", mislin da bi triba koristit rukavice, cesta zna bit opasna a ima i oblaka pa radi vremenskih neprilika.
Kad bude prodava motor može u oglas napisat " prednji kraj prešao duplo manje od zadnjeg".
Ovo puca od snage, pri kojoj brzini ga ispaljuje na zadnji?

Nošenje rukavica -> 20% manje lajkova na društv. mrežama.
 
Ne znam jel starim il šta al prije bi se bez jakne vozio nego bez rukavica... Ne znam, ne volim osjećaj vozit bez rukavica. Vozio u par navrata silom prilike, i nikad više.
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
Rukavice uvijek, ljeti pogotovo. Dlanovi se znoje, ruka klizi po gasu. Ko da vozim motor s pokvarenim inđekšnom.
 
Ne znam jel starim il šta al prije bi se bez jakne vozio nego bez rukavica... Ne znam, ne volim osjećaj vozit bez rukavica. Vozio u par navrata silom prilike, i nikad više.
Ja ne volim ni bez jakne ni bez rukavica,pogotovo od kad sam ljosnuo pa me obadvoje spasilo od road rasha.
 
Ja ne volim ni bez jakne ni bez rukavica,pogotovo od kad sam ljosnuo pa me obadvoje spasilo od road rasha.
a bemu miša, jesi se i ti ustuknuo prve prepreke... da se ne lažemo, na motor mogu i gol, ali bez rukavica nikad.... da se razumijemo s kacigom sam se maltene, rodio...

A kaj se tiče majstora gore, svaka čast, daleko od toga, dao bi zdravo jajce za taj "feeling" za motor, ali budaletina, i to teška... ako je netko sa foruma, nemoj se naći uvrijeđen nego otiđi na misu, treba više nego ikome...
 
  • Like
Reactions: Volcabar and GLES
Kad već oduzimamo dozvole; na 02:12 audi karavan se pristroji u livu traku i onda odma prikoči, ZAŠTO!?!? - kilometar isprid njega sve prazno, upravo se pristrojija u bržu traku isprid drugog auta, i onda pimpla po kočnici?
 
Kad već oduzimamo dozvole; na 02:12 audi karavan se pristroji u livu traku i onda odma prikoči, ZAŠTO!?!? - kilometar isprid njega sve prazno, upravo se pristrojija u bržu traku isprid drugog auta, i onda pimpla po kočnici?
Koliko se meni čini, nije prikočio odmah... Prikočio je kada je bio između dva auta u desnoj traci, tako da kreten na motoru može proć u slalomu, a ne da se gura između dva auta i da ga potencijalno ima na duši...
 
  • Like
Reactions: nigda_vz
mislim da starci nisu bili takav tip divljaka... ovo je čisti kompleks...

Mislim da jesu.
Kad sam bio klinac (90-e), po Splitu smo gledali svakakve mangupe s divljenjem. Nisam siguran da je itko od njih i kacigu stavljao redovno, a ne nešto konkretnije.
Pogledaj i stare slike s ovog foruma, člana 101 prvenstveno :)
Bio sam klinac s TZR-om, a lurkao sam stalno i stari motori forum. Sjećam se slike s nekog defilea, ono DDK mislim, policijski motori u pratnji, a 101 pali gume kraj njih, na početku kolone. Neovisno o činjenici da smo kao mala napaćena nacija napredovali, šmekerski su to bili potezi i ljudi.
 
Dobro, da, sad kad malo izvrtim film, pred 15ak godina smo i mi u kraju imali 1-2 takvih, ali nisu bili kalibar frajera sa videa... Kad se reklo starci, ja tu podrazumijevam generacije mog starog.. ekipa koja se vozila do rata.
Imali su i oni svojih mušica, ali ni približno ovako, jer niko nije htio sjebat motor, jer idućeg nisi mogo kupit financijski narednih 5 godina...
 
  • Like
Reactions: Zog
Šta se tiče ST, meni su najače motoface bili Žo i No na Mizijima. Kad dođu, debeli, brkati, strah u kosti odma haha i Rakija na BMWu svome... A ovo lomit ćoše, dizat na kolo... A neznan... Nekome je to wow, ok. Nije svima.
 
Opet kažem, ovakav osjećaj za motor nikad nisam vidija u svojih 37 godina života.

Šteta što s tim osjećajem može obrisat guzicu i to je to.

Ni ne zarađuje od YT-a ili od igića, samo gušta u ovom. To mi je i najdraži dio. S obzirom na to koliko se vozi, objavljuje jako malo.

Najdraže mi je s njim ići u đir, to uvijek bude Moira Orfei, bez glave u torbi (koliko god to čudno zvučalo).

A što se vanilije s foruma tiče, ne znam što bih rekao. Motor je raketa koja prvom brzinom ide 150 Km/h. I prodaje se za korištenje na javnoj prometnici. Rekao bih, što očekujete? Također, moram opet postati školu motociklizma:


Uploadat ću kad budem doma ostale. Ako vas ovako nešto ne zanima i zgražate se nad ovim, razmislite o električnom romobilu kao opciji.

Da smo umjesto odvojka s autoputa za Dugobabe asfaltirali 5 Km stazice, ogromna količina ''divljaka'' bi prestala riskirat glavu i vozačku na cesti. Al jebiga, Sanaderu je trebao odvojak, Kerumu prilaz hotelu, Baldasaru ne znam šta i jbg.
 
  • Like
Reactions: infinity