Zašto MT-07 brzo mijenjaju vlasnike?

Ovoga je ima misec dva uvatilo( ako je oni iz St a). Sad ce i on postat ytubas ka i adri
Nije to on

Ovakvi su najlosiji na stazi ;)

Postoji šansa da si u pravu.

Međutim, s njim sam se vozija i imam osjećaj da ne bi bio baš najlošiji na stazi. Vozio sam se s hrpom "legendi", na stazi i cesti, on je jedan onaj koji se istice i sigurno ima potencijal.

Što se trkača iz Dalmacije tiče, sam znaš koliko bilokakav oblik natjecanja košta(set novih slickova koje potrosis u dan staze je 500 eur, bez iceg ostalog). Većina obitelji neće gurat potomka u taj sport(prvi ja neću, zapravo se nadam da će mojim sinovima motor biti bezveze). Tako da je ovaj zajedljivi komentar zapravo jadan i bespotreban.

A ovo je "nesposobni" decko, na tuđem 600rr u kratkim hlačama. Najgori bi bio na stazi.
 

Attachments

  • 75671FBB-7D1B-4F71-9493-0578895D7DC3.jpeg
    75671FBB-7D1B-4F71-9493-0578895D7DC3.jpeg
    939 KB · Views: 0
@ Branko-ST:
Sin vozi MX zar ne?
Veca je faca od Adrijana.. ;)
Ja sam prekasno dobio prave uvjete za natjecanje u MX/CC.
 
Last edited:
Nije to on



Postoji šansa da si u pravu.

Međutim, s njim sam se vozija i imam osjećaj da ne bi bio baš najlošiji na stazi. Vozio sam se s hrpom "legendi", na stazi i cesti, on je jedan onaj koji se istice i sigurno ima potencijal.

Što se trkača iz Dalmacije tiče, sam znaš koliko bilokakav oblik natjecanja košta(set novih slickova koje potrosis u dan staze je 500 eur, bez iceg ostalog). Većina obitelji neće gurat potomka u taj sport(prvi ja neću, zapravo se nadam da će mojim sinovima motor biti bezveze). Tako da je ovaj zajedljivi komentar zapravo jadan i bespotreban.

A ovo je "nesposobni" decko, na tuđem 600rr u kratkim hlačama. Najgori bi bio na stazi.

Bolje bi im bilo da guraju i podrzavaju dijete na stazi kao sportasa a ne po cesti kao kamikazu.
Najzalosnije je sta dobivaju medijsku paznju te dobre novce od youtube kanala.
Jebiga na stazi niste face jer stoperica ne laze pa ostaje glupiranje na cesti koje je u konacnici puno skuplje nego par guma i vikend na Grobniku.
 
Ko je od ST gasera napravija sta na stazi, bilo kojoj, cesta , enduro,motocross al glavno da do Makarske svakodnevno padaju rekordi 😂
Neki od Grobničkih trkača koji su ostvarivali odlične rezultate su uredno gonili po magistrali do prije par godina, prije ere skrivenih kamera i policijskih blokada ceste. Čak su i snimke bile na forumu (crna R6).

Na žalost, kad se usporedi s europskim financijama, timovima, sponzorima i motorima, jasno je da su prevelika odricanja za uopće odvoziti Grobnik, a kamoli ući među vrh.
 
@ Branko-ST:
Sin vozi MX zar ne?
Veca je faca od Adrijana.. ;)
Ja sam prekasno dobio prave uvjete za natjecanje u MX/CC.
Nikad nije kasno, imas B ligu te veterane.
Zagorska i sad Slavonska liga 👍
 
Gluposti, da biš na stazi bio dobar, potrebno je puno treninga kao i u svakom sportu, a tu za pošteni vikend trenig treba ubit 2 hr plaće.
Da mi je vidjet toga ko ima za plaćat svaki drugi, max treći tjedan 2 dana treninga na stazi da bi postigao neki rekord, a i kad ga postigne neće dobit ni set guma za nagradu.
Da ljudi imaju para za treninge na grobniku, ne bi vozili motore stare 15 godina.
 
Moj sin 12g bija je odusevljen Adrijem dok nije snimija video na motocross motoru i razocarano on nezna vozit.
Mulci to prate i dive im se a novine rade heroje.
To san i reka. najlakse je bit debil. Nisi mu triba dat da gleda ni prije. 12 g. Parents control, al nasa bi on u frenda, pa bolje pustit da sam skuzi
 
Gluposti, da biš na stazi bio dobar, potrebno je puno treninga kao i u svakom sportu, a tu za pošteni vikend trenig treba ubit 2 hr plaće.
Da mi je vidjet toga ko ima za plaćat svaki drugi, max treći tjedan 2 dana treninga na stazi da bi postigao neki rekord, a i kad ga postigne neće dobit ni set guma za nagradu.
Da ljudi imaju para za treninge na grobniku, ne bi vozili motore stare 15 godina.
Vidi imas prvenstvo Tomosa, oldtimera... nadjes se di mozes al da se ne ponavljam stoperica ne laze 🤣
Kako ono ide? " Kupis bilo sta u Makarskok na pumpi i sa racunom trk na motor pravac Split" Racun je startno vrime.
🤣
 
Bolje bi im bilo da guraju i podrzavaju dijete na stazi kao sportasa a ne po cesti kao kamikazu.
Najzalosnije je sta dobivaju medijsku paznju te dobre novce od youtube kanala.
Jebiga na stazi niste face jer stoperica ne laze pa ostaje glupiranje na cesti koje je u konacnici puno skuplje nego par guma i vikend na Grobniku.

Nisam faca ni na cesti, a na stazu odem redovito. Tako, kad komentiraš, izbaci mene iz kombinacija.

Nikad cesta nije ni blizu cijenom Grobniku. Čak ni Sređu to ne misli.


Iz moje perspektive, bilokakav profesionalni sport je loš za dijete. Ali, to je moj stav prema odgoju, svatko ima svoj.
 
Od frendice sam preko nekoliko puta probao,na kraju ni njoj ne pase pa ga je prodala haha.Ovjes mu je ocajan(imam 96kg)..tonu vilice,mozda da se stavi neka jaca opruga,ne znamNo nema opcije stelanja amortizera prednje vilice.Koci tako da spustam nizu,tipicno za dvocilindrase,sto mi zapravo zakurac sluzi u zavoju,ne znam,slabe su mi kocnice ili nisam naucio dozirat
1. Ne znam..odmah u crvenom..2.njas..e treca brzina vec normalnije vuce.
Tvrd i nekako ravan sic.

Dobra stvar..kad se tjera ide,samara se lijevo desno kao sa biciklom,potrosnja mala..i ne znam vise sta.Cijena mozda?
Nije me se dojmio nikako.
 
A ovo je "nesposobni" decko, na tuđem 600rr u kratkim hlačama. Najgori bi bio na stazi.


Na njegovom youtube kanalu, prvi/najstariji video, dobro ilustrira kako takva vožnja završi prije ili poslije. Imao je sreće (i vještine, i prisebnosti, i refleksa), ali onakva situacija u 9/10 slučajeva završi R.I.P.anjem na forumu i memorialom kraj puta. Nažalost.
 
Na njegovom youtube kanalu, prvi/najstariji video, dobro ilustrira kako takva vožnja završi prije ili poslije. Imao je sreće (i vještine, i prisebnosti, i refleksa), ali onakva situacija u 9/10 slučajeva završi R.I.P.anjem na forumu i memorialom kraj puta. Nažalost.
Krvi ti iz nosa vozija je 150... Ne želim komentirat vožnju i brzinu, al meštar je veliki kako se izvuka.