Zašto MT-07 brzo mijenjaju vlasnike?

Ako vas ovako nešto ne zanima i zgražate se nad ovim, razmislite o električnom romobilu kao opciji.
IMG_20210506_112915.jpg
 
  • Haha
Reactions: BradatiGad and Nero
a bemu miša, jesi se i ti ustuknuo prve prepreke... da se ne lažemo, na motor mogu i gol, ali bez rukavica nikad.... da se razumijemo s kacigom sam se maltene, rodio...
Ma i prije pada sam gotovo uvijek nosio i jaknu i rukavice.Žao mi je samo kaj nisam imao love za kupit moto traperice sa štitnicima za koljena i kevlarom,i prave moto čizme,da sam to imao možda nebi ni nogu slomio u padu.
 
Ma i prije pada sam gotovo uvijek nosio i jaknu i rukavice.Žao mi je samo kaj nisam imao love za kupit moto traperice sa štitnicima za koljena i kevlarom,i prave moto čizme,da sam to imao možda nebi ni nogu slomio u padu.
E, baš sam nedavno gledao neku emisiju, pa išao i u "internet risrč"... Ispada da motoristi uglavnom (ako ne poginu) najebu na području struka i nogu... moto čizmice uvijek imam na nogama, čak i kad idem u dućan i birtiju... hlače (imam točno ovakve kave si naveo) na žalost ne nosim uvijek zbog raznih kombinacija komfora, ali trudim se čim više...
 
E, baš sam nedavno gledao neku emisiju, pa išao i u "internet risrč"... Ispada da motoristi uglavnom (ako ne poginu) najebu na području struka i nogu... moto čizmice uvijek imam na nogama, čak i kad idem u dućan i birtiju... hlače (imam točno ovakve kave si naveo) na žalost ne nosim uvijek zbog raznih kombinacija komfora, ali trudim se čim više...
Ja ih planiram kupit kad prodam sadašnji motor,prije nego kupim idući.
 
Koliko puta je rekao nešto tipa what a sweet little bike. Čovjek očaran yamahom. Ja se sad pitam jesqm li ja normalan jer mt07 nikakav poseban dojam na mene nije ostavio..
*govorim samo o motoru, ovjes, kočnice, kvalitet izrade itd ne razmatram jer znamo da je to ispod prosjeka.
 
  • Like
Reactions: Nexie
Koliko puta je rekao nešto tipa what a sweet little bike. Čovjek očaran yamahom. Ja se sad pitam jesqm li ja normalan jer mt07 nikakav poseban dojam na mene nije ostavio..
*govorim samo o motoru, ovjes, kočnice, kvalitet izrade itd ne razmatram jer znamo da je to ispod prosjeka.
odaziv na gas je los, prva brzina mu je prekratka, tesko se puni gorivom itd.

nabrojao je sve lose, ako malo slusas, a mozda ne razumijes vise engleskog od nice bike, sweet i everybody need somebody.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: SpoRRi and Volcabar
odaziv na gas je los, prva brzina mu je prekratka, tesko se puni gorivom itd.

nabrojao je sve lose, ako malo slusas, a mozda ne razumijes vise engleskog od nice bike, sweet i everybody need somebody.
Hah jedini vid komunikacije na poslu mi je engleski. Ne vidim čemu odma pokušaj ponižavanja.
Pročitaj ponovo moj komentar govorim o motoru, ne o rezervoaru, ovjesu, kočnicama. Svi su fasciniran sa cp2, a ja uopšte nisam.
I u suštini kroz čitav video je vajb parafraziram 'ako vec tražim mane onda je mana sto ne moze u isto vrijeme prikazati temperaturu i potrošnju bla bla bla'
Sve ti govori kakvo mišljenje ima o motoru kad ga stavlja ovako visoko na daily rider listu. Čak kad pogledaš da je t700 mjesto ispred to jos više podržava teoriju da je cp2 razlog zašto su ti motori tako visoko plasirani.
Već sam rekao ispod prosjeka su ovjes, kočnice, plastični rezervoar da ne spominjem itd. Cp2 je razlog kupovine za većinu. A meni nije ništa specijalno. Moram ga probati jos jednom, nerealno mi je da ga toliko ljudi hvale.
 
ja bih rekao, mt07 ima dosta okretnog momenta skoro kroz citav raspon okretaja, a najvise tu gdje je u svakodnevnoj upotrebi potrebno.
 
E, baš sam nedavno gledao neku emisiju, pa išao i u "internet risrč"... Ispada da motoristi uglavnom (ako ne poginu) najebu na području struka i nogu... moto čizmice uvijek imam na nogama, čak i kad idem u dućan i birtiju... hlače (imam točno ovakve kave si naveo) na žalost ne nosim uvijek zbog raznih kombinacija komfora, ali trudim se čim više...
I ja bi tako najebao sigurno da nisam čizme imao, ljosnuo na kiši i nekih 5-6 metara skuter mi klizio na lijevoj nozi, skinulo 1-2 cm sa čizme, meni ništa, skuter je dt300i, nekih 180kg.
 
  • Wow
Reactions: StickyFingers
Ma i prije pada sam gotovo uvijek nosio i jaknu i rukavice.Žao mi je samo kaj nisam imao love za kupit moto traperice sa štitnicima za koljena i kevlarom,i prave moto čizme,da sam to imao možda nebi ni nogu slomio u padu.
Pa iskreno..mislim da bi ti spasilo nogu od guljenja..no od udarca ili drobljenja..tesko.
A CIZME..svakako.Ja u vojnim vozim vec duze vrijeme,jednom pao..samo je ostalo 10tak dana plava noga,glezanj.Da su tenisice u bile..hmmm...ko zna sto bi bilo