Zašto nema novih choppera

E ovakav odgovor postujem i kuzim da se o tako necemu radi, ali meni je to za sada nedovoljno da izvalim lovu za jednoga. Vozio sam par komada i meni to ne daje nikakav poseban filing iskreno. Cak stovise, nerviraju me vibracije koje su mu puno izrazenije nego na bilo kojem drugom motoru koji sam vozio.
Ah, valjda cu i ja nekad postati true bajker i kupiti Harley :)
Odgovorio si sam sebi... kako je mate već izrazio ranije... vjerojatno te bolje pozna pa...
Ako ne pušiš tu emotivno-sentimentalnu amerikaniziranu rock briju "bajkera" američke prerije... zajebi, nije Harley za tebe, nit će ikad bit... eventualno Pan America, ali to je drugi par opanaka...
 
Probao road kinga provozat na kratko. S nekim auspusima. Jbt v2 1600 kubika kad palis kao tenk da pokusavas upalit i kad kresne trese sve pod sobom od zvuka i vibracija. Probao i japanske choppere ali nije to to u usporedbi s Harleyem... ima ono nesto...
Ja se na žalost nikak nisam uspio ogrebat za vožnju na nekom od većih, jbg, ja sam pikzibner i nisam baš nametljiv pa mi ponude za te krave od 400 kila baš i ne dolijeću, ali da... drukčiji su...
Iako, da mi daš lovu, ne znam dal bi uzo Harleya, sjetio bi se ja već nečeg manje pametnog i manje skupog pa bi ostalo za koju pivu i kesu...
 
  • Like
Reactions: diesel power
Odgovorio si sam sebi... kako je mate već izrazio ranije... vjerojatno te bolje pozna pa...
Ako ne pušiš tu emotivno-sentimentalnu amerikaniziranu rock briju "bajkera" američke prerije... zajebi, nije Harley za tebe, nit će ikad bit... eventualno Pan America, ali to je drugi par opanaka...
Ne poznam ga ali nema ni potrebe. Nesto te pali, nesto ne. Cim razmisljas samo novcanikom, uzmi jeftino, kasnije ce manje boljeti. Kad sam kupio prvog Dukca vec je debelo zaostajao za konkurencijom u svemu. Al' kog boli kurac, kad zarošta suhi kuplung i zagrmi Termi svi se mogu sakrit.😇
 
dugo sam brijao na ovoga (sport glide), skupio gotovo keš u eurima i cijelo vrijeme čačkao o njemu po youtubeu, da bi onda naletio kako curi ovdje, curi tamo, ali youtuber maher to lako skarabuči... wtf!?🤔 i isto sam se pitao, čekaj za mojih 19.000 eura trebam gledati hoće li nešto procuriti u prvih 10tkm... a svako ljeto udaram 1300 km u komadu na odmor i nazad... ne, digoh ruke, i dalje mi je drag, kao wallpaper :)
 

Attachments

  • 2000000024.jpg
    2000000024.jpg
    75 KB · Views: 0
Samo Porsche Arly ostalo je iz vremena ladnog rata :mrgreen:
 
Ali zato momenta ima koliko voliš.
Ima on momenta,ima i snage ali jbg kad siđeš sa nakeda od litre na njega fali svega.Moj je izbor ipak bija retro naked 😉U ovoj klasi sigurno najkompletniji i najbolji chopper je Bolt 😎
Iznad 1000 ccm definitivno vlada Harley (ovi ispod 1000 ccm im stvarno na ništa ne liče) i tu svaka rasprava staje,imaju mali milijun modela sa maksimalnom mogućnošću personalizacije 👍.
Mislin da nema čovika koji voli tu klasu a da nije razmišlja o Harleyu...
Činjenica isto tako je da Japanci rade puno kvalitetnije i voznije V2 makine ali nikad neće stići taj imidž koji nudi i u koji Harley ulaže velike napore da ga održi i nitko na svitu neće postići ono šta su postigli u Harleyu.Da sa tehnikom iz šezdesetih budeš nedodirljiv 😉🤣
 
P.S.Statistika je otprilike takva da svaki peti kupac Harleya potroši više na dodatnu opremu i odjeću iz njihove proizvodnje nego na sam motor šta dovoljno govori o imidžu marke i mogućnosti personalizacije 😎
Tu statistiku ni GS ne može dostići 🤣🤣
 
Meni nije jasno, okorjeli bajkeri, divlji u sedlu, imam sliku nekog divljaka za volanom....a ono....mora biti zubar u americi ili njemačkoj da si može priuštiti taj look

Malo mi je taj smjer...faliven
Ne u Americi….tamo su jeftini…..
Polovni…….tako mi je reka amer…..
Tamo zubari i bogatiji voze Ducatije i slicno….europske motore
A pravi vozaci japance naravno😂😂😂
 
Ima on momenta,ima i snage ali jbg kad siđeš sa nakeda od litre na njega fali svega.Moj je izbor ipak bija retro naked 😉U ovoj klasi sigurno najkompletniji i najbolji chopper je Bolt 😎
Iznad 1000 ccm definitivno vlada Harley (ovi ispod 1000 ccm im stvarno na ništa ne liče) i tu svaka rasprava staje,imaju mali milijun modela sa maksimalnom mogućnošću personalizacije 👍.
Mislin da nema čovika koji voli tu klasu a da nije razmišlja o Harleyu...
Činjenica isto tako je da Japanci rade puno kvalitetnije i voznije V2 makine ali nikad neće stići taj imidž koji nudi i u koji Harley ulaže velike napore da ga održi i nitko na svitu neće postići ono šta su postigli u Harleyu.Da sa tehnikom iz šezdesetih budeš nedodirljiv 😉🤣
Stoji sve što si napisao.
Jedino bi ja u jednadžbu ubacio Indiana, njega bi, da odlučim dati toliko love za motor, prije od Harleya kupio.
Inače vozim SCR 950, ok, nije to čoper, neka čudna kombinacija je svega, ali meni je savršeno sjeo.
 
  • Like
Reactions: cadjo