Zatvaranje Moto Sezone i Pečenkijada

YAMAHA R-M1

New member
PRAVILA TAKMIČENJA U PEČENJU PEČENKI
NA ZATVARANJU MOTO SEZONE  2010. MOTO KLUBA BROD

        Izvršni odbor Kluba je na svojoj sjednici dana 07. listopada 2010. godine donio slijedeća pravila za provođenje takmičenja u pečenju pečenice na Poloju 16.10.2010.:

-        Moto klub osigurava svima potrebna drva, kruh,rakiju, tamburaše, rock band, rezačice mesa, tanjure, pribor za jelo, alu tacne za sl*ganje mesa, salvete i dr. sitne potrepštine,  kao i šator za zajedničko druženje i konzumaciju jela i napitaka  nakon ocjenjivanja, osigurava najmanje tri nagrade i pehara za nagrađivanje najboljih natjecatelja, nadalje osigurava tamburašku glazbu od 12 sati do kraja manifestacije, i druge potrebne organizacijske zahtjeve,
-        Svaka ekipa sama osigurava pečenice, ražanj, opremu za pečenje kao što je lim i držači ražnja ili elektromotor ako to imaju, stolove i stolice...
-        Komisija odlučuje većinom glasova na osnovi svih prebrojanih bodova,
-        Komisija pečenice ocjenjuje po tri kriterija ocjenama od 1 do 5 za najbolje, ona ekipa koja sakupi najveći broj bodova zbrojeno je pobjednik, za slučaj istog broja bodova više vrijedi bod za ukus od ostalih, a za slučaj da su i tada izjednačeni dijele mjesto na tablici.
-        Razne prerade kao iskoštavanje i slično može biti ocjenjeno samo ako ima takvih više pa se može dati usporedba.
-        Nakon ocjenjivanja pečenica sve se ekipe pridružuju zajedničkom druženju, konzumaciji sa drugima i pristiglim gostima na mjestu kojeg uredi organizator.
-        Obavezna potvrda od veterinara
-        Prijave na 098/9748341 Matija Lipec

U Slavonskom Brodu 07. listopada 2010.
 
Moto klub osigurava svima potrebna drva, kruh,rakiju, tamburaše, rock band, rezačice mesa, tanjure, pribor za jelo, alu tacne za sl*ganje mesa, salvete i dr. sitne potrepštine,  kao i šator za zajedničko druženje i


Hoće li rezačice mesa biti kakve zgodne tete oskudno odjevene :mrgreen:  :jesus: :jesus: :jesus:
 
xx-SB said:
Moto klub osigurava svima potrebna drva, kruh,rakiju, tamburaše, rock band, rezačice mesa, tanjure, pribor za jelo, alu tacne za sl*ganje mesa, salvete i dr. sitne potrepštine,  kao i šator za zajedničko druženje i


Hoće li rezačice mesa biti kakve zgodne tete oskudno odjevene :mrgreen:  :jesus: :jesus: :jesus:

Treba od onoga gore naručiti jako toplo vrijeme (y)
 
rajicsb said:
Treba od onoga gore naručiti jako toplo vrijeme (y)

rakija, tamburasi, rezacice, a poslije i pecenice... kaj ti vise treba... mogu i sekire padat. :D

nazalost tek sam za sisvete u brodu.

ludi provod vam zelim! (y)
 
cobRRa said:
rakija, tamburasi, rezacice, a poslije i pecenice... kaj ti vise treba... mogu i sekire padat. :D

na zalost tek sam za sisvete u brodu.

ludi provod vam zelim! (y)


De ti urani malo za sisvete pa da trgnemo koju rakijicu :mrgreen:
 
    Jooooj, dobro bude, samo što rakija strga i onda još dva dana drži :LOL:
 
prošle godine bilo prva liga...želim vam da vam bude i ove (y)
 
do večeras prijavljeno 35 pečenki ,mole se svi mk i mc koji žele prijaviti ekipu da to učinedo sutra,zbog velikog interesa moraćemo prijave zaključiti sa sutrašnjim danom.sve je spremno ,pipkoni bećari i crna kronika ,dobro nam došli  (y)
 
jel kao i prošle godine natjecanje počinje u 9 ili ranije odnosno kasnije ?? (y)
 
DADO+ said:
... bilo prije, ali je  (y) 8)  :LOL:

Mali je problem bio što me nisu htjeli poslušat i malo bam bam na više okretaja bacit krme :mrgreen:

Da onda vidimo di završi mast :misli:
 
svim takmičarima sugeriram da na poloj dođu najkasnije oko 8h ujutro,ipak treba vremena da se odloži vatra i prosječna pečenka se peče cca 6h ,a ocjenjivanje je mislim u 15 h.jedino me strah da će nas tužiti društvo za zaštitu životinja ,to je pravi svinjocid cca 40 :mrgreen:
 
varadero10 said:
svim takmičarima sugeriram da na poloj dođu najkasnije oko 8h ujutro,ipak treba vremena da se odloži vatra i prosječna pečenka se peče cca 6h ,a ocjenjivanje je mislim u 15 h.jedino me strah da će nas tužiti društvo za zaštitu životinja ,to je pravi svinjocid cca 40 :mrgreen:


Vidimo su u 8 ,nemoj da nema kafe  :wink:
 
Gusari  gladni i žedni stižu ,od pečenke prsti će da se ližu,
jebiga nisam ja Silvio  (y) ja znam samo prvu rečenicu  :mrgreen:

  Vidimo se !!
 
Ajde priznajte da ste na moto sceni samo zbog pića i ića  :mrgreen:
 
eddy said:
Gusari  gladni i žedni stižu ,od pečenke prsti će da se ližu,
jebiga nisam ja Silvio  (y) ja znam samo prvu rečenicu  :mrgreen:

   Vidimo se !!

:)

bukarom nazdravi,kap niz bradu bježi
od rakije ljute dlaka nam se ježi

vidimo se!  (y)

koss said:
Ajde priznajte da ste na moto sceni samo zbog pića i ića  :mrgreen:

kako moš bit tako okrutan  :LOL: