Zatvorimo sezonu u Opatiji

Status
Not open for further replies.

liberty

Well-known member
Dragi moji, obzirom na vremenske prilike/neprilike, odlučio sam zatvoriti ovogodišnju sezonu sutrašnjim đirom do Opatije. Ako ima netko zainteresiran da na opatijskoj rivijeri popijemo cafe` nek pošalje poruku.
 
Uglavnom ja krećem iz Pule oko 10.00-10.30 sati.

Moj broj je 098 9122301 ako se neko odluči u zadnji tren
 
ne znam  koliko ti je to bas pametno...
mene danas skoro odpuhala bura.. i to s autom od 1200kg..pa sad ti vidi... :mrgreen:
 
S ovom cijenom benzina i guzvama u Rijeci ( Skurinje-rotor) sezona ce trajati 365 dana.....osim po snijegu... :misli:
 
primorje said:
S ovom cijenom benzina i guzvama u Rijeci ( Skurinje-rotor) sezona ce trajati 365 dana.....osim po snijegu... :misli:

Pa baš i nije neka cijena benzina :misli:
 
Bio jučer u Opatiji - nisam se ganjao jer je nekud bilo i sklisko, uglavnom Pula-Opatija preko Plomina za 1 sat i 25 minuta. Iskoristio priliku da popijem toplu čokoladu u Kraševom čoko baru :) i da isprobam novu opremu koju sam kupio.

Sve u svemu - vratio se kući na ručak i prije kiše tako da je sve prošlo ok.

Moderatori mogu slobodno zaključati ovu temu
 
liberty said:
Bio jučer u Opatiji - nisam se ganjao jer je nekud bilo i sklisko, uglavnom Pula-Opatija preko Plomina za 1 sat i 25 minuta. Iskoristio priliku da popijem toplu čokoladu u Kraševom čoko baru :) i da isprobam novu opremu koju sam kupio.

Sve u svemu - vratio se kući na ručak i prije kiše tako da je sve prošlo ok.

Moderatori mogu slobodno zaključati ovu temu

i jesi stvarno odlucio zatvoriti sezonu? ja imam namjeru cijelu zimu gaziti beverlyem, jer je autom po rijeci totalna banana!
 
U biti nisam - to je bio poziv na druženje :), pa sam se družio sam...ne, ne mogu se odvojiti od svojih skutera ni zimi. Tako im se radujem i svakoj vožnji koju činim. Možda jednog od njih i zamijenim - kao što stoji u potpisu.
 
Status
Not open for further replies.