Zauljen mjenjač

r.e.!

New member
Je li normalno da je na Vespi mjenjač zauljen. I to nisu zauljene vide koje su na otvorima za nalijevanje i ispuštanje ulja , kao ni semering već zauljeno na mjestima koja su označena na slici ( ne pozicije od 1 do 5 nego ove "nepravilne kružnice" kojima sam označio zauljena mjesta )
?
 
r.e.! said:
Je li normalno da je na Vespi mjenjač zauljen. I to nisu zauljene vide koje su na otvorima za nalijevanje i ispuštanje ulja , kao ni semering već zauljeno na mjestima koja su označena na slici ( ne pozicije od 1 do 5 nego ove "nepravilne kružnice" kojima sam označio zauljena mjesta )
?
Meni je sve to zauljeno
 
Ma i da promijenis sve brtve sta mozes, prije ili kasnije ce opet probalit.Kad se onecisti, malo ivasola i sa mini washem to isperes.
 
ma ne postoji vespa kojoj to a i sve ostalo ispod desnog bubrega nije zauljeno... :D
 
s obziron na godine nikako čudo da je zauljeno, moj skuter vjerojatno neče ni postojat za 19 god.
 
dani83 said:
s obziron na godine nikako čudo da je zauljeno, moj skuter vjerojatno neče ni postojat za 19 god.
e, to si dobro reko  (y)
 
@nte said:
ma ne postoji vespa kojoj to a i sve ostalo ispod desnog bubrega nije zauljeno... :D
Dapače, nešto debelo nevalja sa vespom ak sve dolje desno nije zauljeno.
Moja je uredno bila usrana nakon prvih 600km. To tako mora bit. Antikorozivna zaštita :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Dapače, nešto debelo nevalja sa vespom ak sve dolje desno nije zauljeno.
Moja je uredno bila usrana nakon prvih 600km. To tako mora bit. Antikorozivna zaštita :mrgreen:
E sad si me totalno educirao :LOL: :LOL: :LOL:
 
r.e.! said:
E sad si me totalno educirao :LOL: :LOL: :LOL:
Jednom mjesečno mi se dogodi ispad pameti. Ovo je bilo upravo to.
Eto, sad sam mjesec dana miran. Na svu sreću jer to umara brate mili!
:mrgreen:
 
Hrvoje said:
Jednom mjesečno mi se dogodi ispad pameti. Ovo je bilo upravo to.
Eto, sad sam mjesec dana miran. Na svu sreću jer to umara brate mili!
:mrgreen:
Jedva čekam slijedeći mjesec :LOL: :LOL: :LOL: :wink: