zemlja zove Baranju

chasingdog

Member
Živo me zanima ima li u Baranji bajkera koji su za kakve ozbiljnije vožnje, a ne samo od birca do birca.
Pa eto, javite se..
Imam filing da će i ova tema bit kao "zagorci"... jedna velika tišina, al moram pokušati.
 
chasingdog said:
Živo me zanima ima li u Baranji bajkera koji su za kakve ozbiljnije vožnje, a ne samo od birca do birca.
Pa eto, javite se..
Imam filing da će i ova tema bit kao "zagorci"... jedna velika tišina, al moram pokušati.

Pa di u Baranji ima ozbiljne vožnje? Prva, druga, treća....i završava Baranja.  :mrgreen:
 
chasingdog said:
Znam jedan pravac gdje stigneš do pete..  :D

(y)

Sympa je ona nova cesta preko "brda". (y) Al ja sutra idem autocestom OS-SB, tj. šljunčanim
putem pored.  :mrgreen:
 
Sympa je ona nova cesta preko "brda".
Kneževi Vinogradi - Podolje? Ko prava je..

Dobar ti je plan za sutra.
Ja sam se prošli vikend vozio oko Đakova i malo se gubio po Papuku, a sutra se idem provozat do ZG-a. Nisam dugo bio, pa me malo pere nostalgija. 
 
chasingdog said:
Ja sam se prošli vikend vozio oko Đakova i malo se gubio po Papuku, a sutra se idem provozat do ZG-a. Nisam dugo bio, pa me malo pere nostalgija.

Za Papuk ti treba nekakav soft enduro, malo se toga vidi sa asfalta, vrlo malo... (y)
 
Znam, neki enduro mi je u planu za koju godinu. Cestovni motor mi je prioritet, ali sve više uviđam draži makadama, naprosto zove..
Spominjao si "brdo" ranije. Misliš na Bansku kosu u Baranji? Puno ljudi to ne zna, al tamo ima jako lijepih (vinskih) cesta za proć. Protjeraj malo svoju pilu ako nisi, ugodno ćeš se iznenadit.
Uživaj sutra u vožnji.
 
chasingdog said:
Spominjao si "brdo" ranije. Misliš na Bansku kosu u Baranji? Puno ljudi to ne zna, al tamo ima jako lijepih (vinskih) cesta za proć. Protjeraj malo svoju pilu ako nisi, ugodno ćeš se iznenadit.

Jesam, više puta!  (y)