"Ženski"skuter....

mudrica34

New member
Evo počela sam unazad neko vrijeme aktivno razmišljt o kupovini skutera od 50ccm(neda mi se ići na polaganje A kat,iako B imam 13 godima)
E sad,vozila sam vrlo kratko Runnera 180 sp,pala s njega ,shebala rame,naplačala se kazne za tu nepromišljenost i od tad sam samo suvozačica na VFR-u
Runner mi je bil težak za popizdit i ona grba u sredini mi je bila u banani  :?
Sad sam u velikoj dilemi jer vidim da curke po gradu fakat svakaj voze,meni se osobno sviđa Liberty,SR-ka,Scarabeo,Yamaha Why(više ni jednog nema u Hr) i Yamaha mislim da je Aerox Rossi replica.Mudri(moja veća polovica-mehaničar)navija za SR-ku.
Čunga lunga-kinezi(NHF)  :mrgreen: su zadnja opcija
Ajd da čujem neka mišljenja  :D
 
Vespa 50, vidio sam neki dan komada na Branimirovoj kako se vozi, prizor A1  (y)

Skuter lijep, velika šajba, ženstven, moja preporuka  :D

A možeš kupiti i Beva, tak tak mi frendovi kažu da sam kupio ženski motor  :mrgreen:
 
moja draga se odlično snašla na Libertyu
po meni je glavno da je stabilan - i ja bi ga ponovno kupio da nemam ovog

možda sam pristran, ali Libać mi nikad ne zadaje brige te sam s njime iznimno zadovoljan
 
Twin_Spark said:
Veliki-mali kotači? Fensi-šmensi nešto? Kolko novaca?
Ha čuj kolko novaca,po ovom gore navedenom ispod 16,17 000 se nemam kaj razgovarat ,znam da Liberty nemrem dobit za siću,govorimo o novim motorima ili 2,3 godine starima(baj d vej u oglasniku ni jednog nisam našla)
Niš fensi,nije bitno iako bi bilo ok  :mrgreen: :LOL: al bi kofer bil poželjan.
Kažu da su veliki kotači bolje opcija za početnicu  :misli:
 
Svaki rom (vidim mora se bit' oprezan na ovom forumu) svoga konja hvali

http://www.chinesemotorcycledealers.co.uk/BT49QT-11.html ženskiji nemože biti, al da je kinez.. je.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2w70oxy.jpg
 
liberty said:
moja draga se odlično snašla na Libertyu
po meni je glavno da je stabilan - i ja bi ga ponovno kupio da nemam ovog

možda sam pristran, ali Libać mi nikad ne zadaje brige te sam s njime iznimno zadovoljan
e tebe sam čekala  (y)
ja sam visoka/niska 164 cm i nekak mi je bitno da mogu s stopalom do poda ak ne punim onda makar na prstima al čvrsto  :D
 
meni je čak mali scarabeo ljepši

ako želiš nešto obično, jednostavno, nenametljivo - Neos

šteta što fly više nije ni u jednoj verzizi 2T
nakon redizajna i dodanog kroma te prozirnih svjetala iza - ne izgleda loše a ima i mjesta pod sicem
 
Twin_Spark said:
Svaki rom (vidim mora se bit' oprezan na ovom forumu) svoga konja hvali

http://www.chinesemotorcycledealers.co.uk/BT49QT-11.html ženskiji nemože biti, al da je kinez.. je.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2w70oxy.jpg
:shock: :misli:
dobar je čang šlang kaj je je  (y)
kolko to košta i jel ima kod nas  :misli:
 
Tromislawski said:
Vespa 50, vidio sam neki dan komada na Branimirovoj kako se vozi, prizor A1  (y)

Skuter lijep, velika šajba, ženstven, moja preporuka  :D

A možeš kupiti i Beva, tak tak mi frendovi kažu da sam kupio ženski motor  :mrgreen:
Kaj si ti dežuran na toj Branimirovoj?  :LOL: .. sa sajlom ili bez?  :LOL:
 
Tromislawski said:
Vespa 50, vidio sam neki dan komada na Branimirovoj kako se vozi, prizor A1  (y)

Skuter lijep, velika šajba, ženstven, moja preporuka  :D

A možeš kupiti i Beva, tak tak mi frendovi kažu da sam kupio ženski motor  :mrgreen:
nemrem Bev-a,nema ga od 50  :(
 
moj liberty je stara verzija - dakle sic je viši
ima ispred visoki vjetrobran i iza original kofer

draga je 1,70, ima nekih 56 kg - na njemu se odlično snašla

sam sam se uvjerio u stabilnost i okretnost vespe LX 50 2T
s njom sam napravio nekih 40 km u svim uvjetima - mokro, bijeli put, ležeći policajci i oduševila me

ovaj s volanom - mala aprilia (50 i 125)
 
liberty said:
meni je čak mali scarabeo ljepši

ako želiš nešto obično, jednostavno, nenametljivo - Neos

šteta što fly više nije ni u jednoj verzizi 2T
nakon redizajna i dodanog kroma te prozirnih svjetala iza - ne izgleda loše a ima i mjesta pod sicem
scarabeo ima jedan "supać"  :mrgreen: dizajn,misdlim da se zove đungla,al se mora naručit  :(
 
AndreyA said:
e kad smo kod vespe
koji je model,viđam je po gradu s volanom ko kod čopera,onak malo neobično,nigdje na net-u je nemrem naći  :misli:
Aprilia Habana skroz retro... ooooodlicno!!! A ima i kinez isti takav...
 
liberty said:
moj liberty je stara verzija - dakle sic je viši
ima ispred visoki vjetrobran i iza original kofer

draga je 1,70, ima nekih 56 kg - na njemu se odlično snašla

sam sam se uvjerio u stabilnost i okretnost vespe LX 50 2T
s njom sam napravio nekih 40 km u svim uvjetima - mokro, bijeli put, ležeći policajci i oduševila me

ovaj s volanom - mala aprilia (50 i 125)
ma piše na boku vespa,vidla sam crnu u dubravi  :misli: