Skuteri Zg ekipa:-)

moover said:
da je do mene, već bi bio gotov...  :(

pričala sam ti s majstorom u subotu, sve mi je jasno ;)
 
Moram se pozalit..

Vec par dana trazim Nexus 250 po oglasnicima, i danas odem pogledat jedan iznad Gracana prema Markusevcu..

Nadjem se s deckom, ne znam kak se zove, al nebitno.. Nexus je stvarno u savrsenom stanju, 12 tkm, bez ogrebotine itd.. Decko trazi 18900, ja kazem da imam 18000 (i imam toliko), on se nesto necka i kaze da ce mi se javit. Odem nazad na posao, zvoni telefon, On.. dali jos uvijek imam 18 ? Ja kazem da imam, da trebam doma po to i do cure po resto, kaze on ok, cekam te. Ja s posla, picim doma, uzimam novce, zovem curu, ona izlazi s posla dize mi na bankomatu novce, ja ga zovem i ŠOK, kaze on, znas, sad me zvao kupac drugi, kaze da je ozbiljan, sorry...
I tako ja danas nisam kupio skuter...


Ne mogu vjerovat da ljudi mogu biti takvi šupci i gazit svoju rijec tako olako. Cijeli dan sam si s*ebo, trckarao po gradu, ljudi su zaista jadna gamad..
 
damarko said:
Moram se pozalit..

Vec par dana trazim Nexus 250 po oglasnicima, i danas odem pogledat jedan iznad Gracana prema Markusevcu..

Nadjem se s deckom, ne znam kak se zove, al nebitno.. Nexus je stvarno u savrsenom stanju, 12 tkm, bez ogrebotine itd.. Decko trazi 18900, ja kazem da imam 18000 (i imam toliko), on se nesto necka i kaze da ce mi se javit. Odem nazad na posao, zvoni telefon, On.. dali jos uvijek imam 18 ? Ja kazem da imam, da trebam doma po to i do cure po resto, kaze on ok, cekam te. Ja s posla, picim doma, uzimam novce, zovem curu, ona izlazi s posla dize mi na bankomatu novce, ja ga zovem i ŠOK, kaze on, znas, sad me zvao kupac drugi, kaze da je ozbiljan, sorry...
I tako ja danas nisam kupio skuter...


Ne mogu vjerovat da ljudi mogu biti takvi šupci i gazit svoju rijec tako olako. Cijeli dan sam si s*ebo, trckarao po gradu, ljudi su zaista jadna gamad..
:palacdolje:  mozda i njega taj "ozbiljan" kupac zajebe ...iako mi nije jasan kakav si ti to neozbiljan kupac kad si sa novcima dolazio :mrgreen: :misli:
 
Ma nije, prodao ga je vec sigurno, da nije shupcic bi vec zvao... njak  :angry:
 
damarko said:
Ma nije, prodao ga je vec sigurno, da nije shupcic bi vec zvao... njak  :angry:

Iako se slažem s tobom,

danas rijetki u HR ne bi prodali svoju riječ neznancu za npr. tih 900 kn razlike.
 
Ma svjestan sam ja toga, ali svejedno me to pogodilo, na zalost, to je tako..
 
damarko said:
Moram se pozalit..

Vec par dana trazim Nexus 250 po oglasnicima, i danas odem pogledat jedan iznad Gracana prema Markusevcu..

Nadjem se s deckom, ne znam kak se zove, al nebitno.. Nexus je stvarno u savrsenom stanju, 12 tkm, bez ogrebotine itd.. Decko trazi 18900, ja kazem da imam 18000 (i imam toliko), on se nesto necka i kaze da ce mi se javit. Odem nazad na posao, zvoni telefon, On.. dali jos uvijek imam 18 ? Ja kazem da imam, da trebam doma po to i do cure po resto, kaze on ok, cekam te. Ja s posla, picim doma, uzimam novce, zovem curu, ona izlazi s posla dize mi na bankomatu novce, ja ga zovem i ŠOK, kaze on, znas, sad me zvao kupac drugi, kaze da je ozbiljan, sorry...
I tako ja danas nisam kupio skuter...


Ne mogu vjerovat da ljudi mogu biti takvi šupci i gazit svoju rijec tako olako. Cijeli dan sam si s*ebo, trckarao po gradu, ljudi su zaista jadna gamad..

mozda je dobio vise love,pa onda nije cudno kaj je odustao
 
Da se pohvalim,

Kupio sam nexus 250ie od jednog clana s foruma, dovezao sam ga u doma.

Skuter je oke, vidi se da je nesto farbano ali nista strasno, bitno da je masina uredna, a nadam se da jest :)

Sada, pitanja :)

Trebao bih promijeniti dihtunge na vilicama naprijed (jedna slini), covjek mi je dao ulje i dihtunge za njega, gdje bi to mogao najjeftinije odraditi ?

Horvat me trazi 400 kn, sada, dali je to puno-malo ?
 
Kod zapadnog preko puta piaggio dućana tre colori gp800 na podu dosta daleko od ceste, hrpa policije... Nadam se da nije netko s foruma?
 
Nekak mi se cini da ima puno padova zadnje vrijeme, juce je kod lidla na Tresnjevci isto netko pao, cini mi se oduzimanje prednosti, ali vidla sam da je lik bio na nogama.
 
BM0021 said:
Kod zapadnog preko puta piaggio dućana tre colori gp800 na podu dosta daleko od ceste, hrpa policije... Nadam se da nije netko s foruma?

Kak se tip vozio po gradu nije ni čudo da je opal.
 
Lurker said:
Kak se tip vozio po gradu nije ni čudo da je opal.

jel to onaj kaj imal neku spulju gore?  :misli: