Skuteri Zg ekipa:-)

mudrica34

New member
Vidim novi podforumčić pa eto moram nekaj napisat. (y)
dakle,Zg skuteraši kad će past neko upoznavanje :mrgreen:
 
Last edited by a moderator:
AndreyA said:
Vidim novi podforumčić pa eto moram nekaj napisat.  (y)
dakle,Zg skuteraši kad će past neko upoznavanje  :mrgreen:

slj tj bi mogli nes izvest?!  :misli:  trenutno mi grlo crveno ko jabuka al bumdem ja za cas oporavljen!  :mrgreen:
 
AndreyA said:
Vidim novi podforumčić pa eto moram nekaj napisat.  (y)
dakle,Zg skuteraši kad će past neko upoznavanje  :mrgreen:

za godinu dve kada nabavim pravi motor ....i to je jos mozda veliko MOZDA  :LOL: :mrgreen:

sto reci sramezljiv sam i vise volim solo voznje....
 
ima ima, doduše na štakama, ali ako mi pomogneš zalijepiti kotače na štake odmah smo u akciji  (y)
 
pa ajmo konačno neku lokaciju,di stRRgani more s štakama i di se može normalno parkat skuteRR  :mrgreen:
petak predveće,neobavezno druženje  :misli:
 
E da,jutros oko pol 11 raskrižje Planinska-Svetice,skuter ležal na podu nekakav 50 ccm,crveni s koferom,i bila hitna,neki auto bil pokraj,netko je nekon oduzel prednost očito  :?
 
AndreyA said:
E da,jutros oko pol 11 raskrižje Planinska-Svetice,skuter ležal na podu nekakav 50 ccm,crveni s koferom,i bila hitna,neki auto bil pokraj,netko je nekon oduzel prednost očito  :?

kaj cudno.. na tom raskrsu je opci kaos! svak ide kad mu se da..

ja sam u petak mislil s frendom napravit izlet do trakoscana onak iza rucka pa sumnjam da cu stic do zg do predvecer.. al ak se recimo nekom ide s nama onak polako?!  svi su dobrodosli!  (y)
 
Biker686 said:
kaj cudno.. na tom raskrsu je opci kaos! svak ide kad mu se da..
uvijek je bilo problema,al je sad kulminiralo jer je u Planinskoj smjer prema Hajnclovoj,postavljen dodatni semafor za skrenut desno na Svetice,i očito se škvadra zahebe pa kad ovaj skrene desno,ovaj iza njega ode ravno  :?
 
Biker686 said:
ja sam u petak mislil s frendom napravit izlet do trakoscana onak iza rucka pa sumnjam da cu stic do zg do predvecer.. al ak se recimo nekom ide s nama onak polako?!  svi su dobrodosli!   (y)
meni do trakošćana treba pol dana,sporo se vozim  :LOL:
 
Sta je bilo, kaj svi u Zagrebu voze motore??? Nema nikoga u ovoj temi, a skutera na cestama k'o piljevine  :D :D
 
eo vam pa se dogovarajte ...  :jesus:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,158783.0.html
 
Ja cu kroz sat-dva se negdje zapicit, il sljeme il smbor pa cak mozda i do karlovca na palacinke, ak ima zaintresiranih za kavu nek se jave 095 9000 482
 
Evo frend i ja danas odradili nekih 140km voznje.
Krenuli u cca 2 popodne s INE u gajnicama i dosli u samobor nesto oko 16:45.

Isli znaci bolonja, samobor, pa kompletni zumberak uspon i spust  i izasli smo u draganice otprilike i onda nazad prema zg po staroj karlovackoj i iza jaske skrenuli lijevo za samobor, tamo popili pijacu i doma.

Frend je na beverlyu 200, tako da ide solidno bez problema, naravno ja mu pobjegnem ak hocu al nije fora u tome. sve u svemu normalnog tempa nexus trosi 4,5 litre

crvena zvijer



zaustavljanje negdje nasred zumberka :D frend je pusac pa mora zapalit tu i tamo  :LOL:


e da i tu sam krstio skuter nakon puna 3 dana :D  on je vodio skrenuo dosta naglo na to odmoriste a ja sam skrenuo 30 metara dalje jel su isli auti iz suprotnog smjera, kak sam skrenuo isao sam sic s skutera a bio je nagib i kak je ovo cudo tesko ode samo dolje :D mrvicu ogrebana plastika, nije strasno ali ono pinky ga nije ogrebao u 3 god a meni trebalo 3 dana :D sve u svemu podsjetnik na to da je nexus ipak puno tezi od derbia gp1 250 kaj sam prije vozio

zaustavljanje broj 2. tu je i skretanje za sloveniju, pretpostavljam da je ovo i jedan od glavnih puteva za svercanje ljudi









i nakon svega dosli u samobor





tamo sam uzel kremsnite i eto rezultata voznje do doma



i dve slike kaj je frend slikal:

2543300.jpg


2543333.jpg