Zg ekipa:-)

Super Jura said:
... bježe dok je svježe...

kakvo separiranje  :shock:

:LOL:
Vidiš da pišu kak smo krenuli sa skuterima na susrete ekipe, pa sam se samo htio ograditi od toga...  :mrgreen:
 
merlin68 said:
Nedjelja  ,sunčana popodne ,sjednem na  :021: ,napravim đir do Kvatrića pa po cjeloj Dubravi i nigdje nikog ,jedino vidjel kod Bonace kle od poštara ,  :misli:

bio sam u opakoj napasti u subotu i nedjelju, ali ceste su zasoljene do boli, a u praoni kaos  :(
 
Super Jura said:
bio sam u opakoj napasti u subotu i nedjelju, ali ceste su zasoljene do boli, a u praoni kaos  :(
bolje da nisi ,nisi niš propustil ,jedva sam došel do kvatrića i nazad doma ,pa onda pranje zbog pol sata vožnje ko po jajima u zavojima
 
merlin68 said:
bolje da nisi ,nisi niš propustil ,jedva sam došel do kvatrića i nazad doma ,pa onda pranje zbog pol sata vožnje ko po jajima u zavojima

nadam se jačoj kiši da opere ovu ljigu sa cesta
 
ChRiStIaN7 said:
Ne kužim...zato jer imam skuter sad ja nemrem doć na susret il kaj?! Kaj je ovo specijalizirano samo za vozače koji imaju striktno motore? Znači chopperi, enduro, skuteri itd. ne? Mislim po čemu?  :misli:

Ok nek i je tema u podforumu za skutere al ja ne vidim kak je to problem ak netko ima dobru namjeru i želi se družit i prvi je put da sam ovak nekaj doživjel a bio sam po razno raznim moto susretima di nikad nitko nije imal problema sa dolaskom skutera ali neki još uvijek očito imaju problema. To me itakak smeta jer sam bio na gro "skuter" pa nikad nisu nikog odjebali jer je došel s motorom, mislim gluposti... :rolleyes:

Ok ak vam smeta, ko sam ja da prigovaram, zbogem!
:mrgreen:  ti si mene skroz krivo skuzil .... ja sam ubiti bio na tvojoj "strani"..ti si se lijepo javio a kolko sam ja shvatio oni su ti dali lijepi odjeb onim popisom motora u smisliu da imas preslab skuter ili da nemozes pratit,barem sam tako ja to shvatio. i onda sam ja rekao da nisi ti kriv ,da nisi to mogao znat kad je tema u podforumu skuteri,a tu svi voze motore.  ja niti se vozim sa njima ,niti imam nesto protiv skutera ,a vidis da nemaju ni oni nis protiv da im se pridruzis ... (y)  a i nisu ovo nikakvi susreti motora,to su samo vikendvoznjice :LOL: 
vidim ja da te ovo jako uzrujalo :shock: ...sry,al samo si krivo shvatio  (y) 
uzivaj :021:
 
luka737 said:
:mrgreen:  ti si mene skroz krivo skuzil .... ja sam ubiti bio na tvojoj "strani"..ti si se lijepo javio a kolko sam ja shvatio oni su ti dali lijepi odjeb onim popisom motora u smisliu da imas preslab skuter ili da nemozes pratit,barem sam tako ja to shvatio. i onda sam ja rekao da nisi ti kriv ,da nisi to mogao znat kad je tema u podforumu skuteri,a tu svi voze motore.  ja niti se vozim sa njima ,niti imam nesto protiv skutera ,a vidis da nemaju ni oni nis protiv da im se pridruzis ... (y)  a i nisu ovo nikakvi susreti motora,to su samo vikendvoznjice :LOL: 
vidim ja da te ovo jako uzrujalo :shock: ...sry,al samo si krivo shvatio  (y) 
uzivaj :021:

Ma nie išlo tebe nego ostale skeptike, hvala na podršci! :)  (y)
 
ooo sto se svi prave finiiiiii jao kako mi se kakiiiiiii...
mandrak ima najjebenijeg keca, pix pojaco ramu, ja naturpijo ktma, bm je lud pa divlja s bulldogom, moovera nemre niko uloviti na kratkim zavojima osim na nekom trkacem sm, jura je na gsa na sugavom asfaltu ko sumaher na kisi... da ne pricam dalje...
 
o da, pinki na pegasu sa mutanticama ide jebeno, hendikep mu je slab motor.
a boris blackbirda savija ko da je 600ccm...

onda sam ja seronja a vi svi bas fini
 
dok ne padamo sve je ok... motori skuteri, svejedno...
mi cemo svi polako i sigurno ove godine. sad cu probat nabrojat par lokacija za pametnu i sporu voznju.
rijecka
karlovac slunj
mali gros
penjanjesenj vratnik
staza marof
grobnik
jos neka lokacija za laganini gustanje?
aha da jadranska magistrala