Zg ekipa:-)

spori_lori said:
dok ne padamo sve je ok... motori skuteri, svejedno...
mi cemo svi polako i sigurno ove godine. sad cu probat nabrojat par lokacija za pametnu i sporu voznju.
rijecka- hebla te ona puna rupa i lošeg asvalta
karlovac slunj - kratko
mali gros - pojma nemam
penjanjesenj vratnik - vinodolski - jasenak
staza marof - svakako
grobnik - nema para
jos neka lokacija za laganini gustanje? - bregana - krašić -ozalj - netretić - vukova gorica
aha da jadranska magistrala - ako bude vremena


:jesus:
 
svaka od navedenih lokacija ima svog pacjenta koji se izgubi kad se sretnu. a ostatak bande mu neda mira pa se svi iznabijamo jedan drugom na guzicu i gaaaas
 
ma ima još more super dionica samo ako će bit vremena i love ;)
 
lunjo said:
ma ima još more super dionica samo ako će bit vremena i love ;)
vodi! kao i KrIsTiJaN7 pozvana si! mi smo ko nokia! evrvan z invajted
 
tenk juri velku mačku , al ja vozim zadnja  :mrgreen:
a valjda bumo se našli ovu sezonu  8)

p.s. pozdrav dečkosima ;)
 
Ako vam nije ispod časti družiti se sa skuterašima  :mrgreen:, zagrebački ogranak Tmax kluba Hrvatska, nas barem trojica ili četvorica imamo okvirni plan oko te ure u subotu krenuti preko Donje Bistre za Oroslavje, pa na pizzu u Oro Goro, a onda preko Sljemena za ZG.
 
DiAbLeRo said:
Ako vam nije ispod časti družiti se sa skuterašima  :mrgreen:, zagrebački ogranak Tmax kluba Hrvatska, nas barem trojica ili četvorica imamo okvirni plan oko te ure u subotu krenuti preko Donje Bistre za Oroslavje, pa na pizzu u Oro Goro, a onda preko Sljemena za ZG.
pa onda navečer bi mogli navratit i na winter kad ste već u oroslavju
 
eto slučajno nabasala na ovo.... uglavnom, obavještavam još one koje nisu znali da sam sad u "purgergradu", polako upoznajem dionice.... i pokušavam izbjegavati autoputeve ali za nas došljake svi znakovi vode na autoputeve :(, moram dobro proučiti kartu prije nego li krenem na put... i ja ko "plavuša" barem jednom zalutam....
ali nema veze... slavonka zalutala međ brege... konačno vožnje po zavojima :p
 
za sad zeleni skakavac  :misli: :mrgreen:
minjđe na nindje ..... :shocked:
 
Dečki samo maksimalno oprezno, početak je sezone (je li?), asfalt hladan kao led, na cesti šoder i rupe, gume ne drže, vozači su zaboravili na nas,  da uopće postojima, zato pamet u glavu !  (y)
 
ja bi drage volje... naime imam pokoji problem, gume nisam mijenjala (čekam ljepše vrijeme) tako da se vozim na starima na kojima sam klizala iz zavoja po ljeti... (adrenalin rush  :shocked:), druga stvar je da bolujem ovaj tjedan i imam osjećaj da će mi glava eksplodirati (ali glavni problem je nekontrolirano kihanje koje može biti problem u vožnji) tako da ću ja svoga zelenka po kvartu prošetati .... stoga vas pozdravljam do nekog daljneg druženja)
I pitam reda radi jel se vozite ko divljaci? ko chopperaši :p? ili negdje između?
Nisam na jakoj mašini, ne poznam baš ceste... i to... ne volim biti uteg ekipi koja bi se naganjala... pa čisto radi infa, uvijek mogu naletiti na kavicu kod okupljanja a vožnju ću onda odraditi po svom....  :021: