Zg ekipa:-)

tomo3

Well-known member
May 14, 2011
2,013
68
48
48
Zagreb
Eto i nešto od novog člana... Odrađena jučer ruta Zagreb-Pokupsko-Glina... Ma vidite i sami na karti, otišao sam okolnim putem u Kezele na kavu. View attachment 722997
Ja danas Glina, Novigrad, Hr Kostajnica, UBosnu, Jasenovac, Čigoč, Popovača. Cesta Jasenovac -Čigoč koma. Slobodno stojiš dok voziš koliko neravnina ima.

Attachments

DiAbLeRo

Well-known member
Nov 9, 2009
2,937
52
48
47
blizu oltara
Pale i ja danas opalili đir od Zagreba do Krasnog na kavu u hotel Degeniju, skoro se popeli na Zavižan, a onda preko Velike Plane na Smiljan pa na Karlobag. Kupanjac i ručak prošli u trenu, pa pržili gume do Satrigrada. Krenuli put Gračaca pa skrenuli na Majstorsku cestu i prašinarili malo, čisto da možemo prašnjavi nazad za Zagreb preko Slunja kako bi ispalo da smo kakti prekaljeni bajkeri a ne dva sredovječna dedeka, skoro babe...

:mrgreen:

Attachments

amante

Member
Aug 12, 2016
192
14
18
45
Zagreb
Pale i ja danas opalili đir od Zagreba do Krasnog na kavu u hotel Degeniju, skoro se popeli na Zavižan, a onda preko Velike Plane na Smiljan pa na Karlobag. Kupanjac i ručak prošli u trenu, pa pržili gume do Satrigrada. Krenuli put Gračaca pa skrenuli na Majstorsku cestu i prašinarili malo, čisto da možemo prašnjavi nazad za Zagreb preko Slunja kako bi ispalo da smo kakti prekaljeni bajkeri a ne dva sredovječna dedeka, skoro babe...

:mrgreen:
jel drugi bio tiger800?

DiAbLeRo

Well-known member
Nov 9, 2009
2,937
52
48
47
blizu oltara
Moguće. :mrgreen: Ovisi zašto pitaš...

Ma šalim se, je, eno ga na slici kod Tulovih Greda.

• Like
Reactions: amante

amante

Member
Aug 12, 2016
192
14
18
45
Zagreb
Moguće. :mrgreen: Ovisi zašto pitaš...

Ma šalim se, je, eno ga na slici kod Tulovih Greda.
obišli ste me junački prije Pisarovine, taman nekaj sa suputnicom na Fazeru raspravljao pa usporio... razmišljam o tom tigeru radi putovanja u dvoje pa me sve više oduševljava...

bdw sličan đir prošli, ali u subotu, ogulin, kuterevo, krasno, sv.juraj - noćenje, senj, vinodolski, fužine, ravna gora, vrbovsko - povratak

• Like
Reactions: DiAbLeRo

Srki

Well-known member
Dec 1, 2002
6,083
46
48
prodaj ženski motor i kupi si erjedinicu, možda nešto povaljaš pa ne budeš tako dosadan i isfrustriran
mi sa takvim motorima smo ti takvi, dosadni i isfrustrirani, pa zadovoljstvo nalazimo prcanjem sa strane

nego, kak ti Hondica doma?👍🙌🤣

Srki

PaleIP

Member
Aug 24, 2011
145
1
18
53
Zagreb
obišli ste me junački prije Pisarovine, taman nekaj sa suputnicom na Fazeru raspravljao pa usporio... razmišljam o tom tigeru radi putovanja u dvoje pa me sve više oduševljava...

bdw sličan đir prošli, ali u subotu, ogulin, kuterevo, krasno, sv.juraj - noćenje, senj, vinodolski, fužine, ravna gora, vrbovsko - povratak
......ne razmišljaj - kupi.
Tigrić je super (y)

• Like
Reactions: amante

limun

Member
Feb 22, 2009
397
3
18
30
VG
Napalio se na janjetinu.
Stao u Marko, Oštarski stanovi.

Podvaljena janjetina od jucer...
Jbg. Kad mi ja na čelu veliki L, pa mi svašta podvale.

Okrutan je zivot.

Spider

Active member
Jul 20, 2020
297
59
28
Zagreb
Napalio se na janjetinu.
Stao u Marko, Oštarski stanovi.

Podvaljena janjetina od jucer...
Jbg. Kad mi ja na čelu veliki L, pa mi svašta podvale.

Okrutan je zivot.
Mrcine, 4 frenda se otrovali od plate kod Vodica proslo ljeto..

tomo3

Well-known member
May 14, 2011
2,013
68
48
48
Zagreb
Danas do Istre. Tamo preko Ćićarije, natrag preko Učke. Prije Karlovca sreo dva međimurca na ZZR raketlinima, popili rundu pa svak svojim putem. Učka fantastična za voziti, sve prazno i bez pijeska i lišća. Gorski Kotar izvrstan, pozdrav karlovačkom Dukcu 999 ako forumaši.
ŠporCki pozdraF svima.

Attachments

Last edited:

DiAbLeRo

Well-known member
Nov 9, 2009
2,937
52
48
47
blizu oltara
Pale, Crni i moja malenkost skočili do Plominke, usput sreli Tomu naravno, pa malo bauljali po Istri, bacili kupanjac u Rovinju, smazali domaće fuže s divljači i pljukance s tartufima pa nazad preko Učke i starom riječkom doma. Sreli nešto motorista, nadam se da su se svi sretno i sigurno vratili doma. Top dan!

🥳

Attachments

tomo3

Well-known member
May 14, 2011
2,013
68
48
48
Zagreb
Šteta da se nismo vidjeli. 🤪

Prschlino

Member
Oct 18, 2016
62
5
8
Zagreb
Pogledao jutros prognozu za sljedeće dane i nije mi se svidjela pa išao u đir danas 😄

Odlučio se posjetit Veliki Tabor jer nisam nikad bio. Samo par kilometara je bilo vožnje po kišici, osim toga super đir (y)

20200923_133107.jpg

20200923_180048.jpg

20 - Veliki Tabor (23.9.).png

• Like
Reactions: amante and cvancek