Zg ekipa:-)

Je, gume su top, i da, setup za fotografiju! A nabaci i lokaciju za snimanje da ukradem! :mrgreen:

Ja danas htio malo fotkati na cesti prema Adamovcu, kad tamo Pirelli zatvorio cestu zbog testiranja guma za WRC!
Ne znam jel smijem napisat ili vise stavljat slike.
Ovim s kockastim glavama koji su isfrustrirani zivotom zbog male kite smeta :mrgreen:

dopizdio si boguisusu sa ovim slikama.....
iste kvaziumjetničke slike spamaš po svim temama s kojima se da spojit....
ajde lipo otvori topik #superička slike mog superička motora# ... pa se tamo istresaj....

Sony A7 III i 85 mm 1.8 Sony

Lokacije, nije nikakva tajna. Obicno neki puteljci po sumama ( Zumberak, Sljeme )...ovo je ona cesta od zicare prema Vili rebar
 
Ma pusti, samo ti piši i stavljaj slike, ovo prcanje je više onako folklor, običaj koji se upražnjava često i obilato na forumu, pa tko se zakači - zakači!
:LOL:
 
Valjalo bi iskoristiti maglovitu srijedu negdje di nije magla :mrgreen:

20211020-110101.jpg


20211020-114340.jpg


20211020-114729.jpg


20211020-115612.jpg


20211020-115738.jpg



Nakon izvora Une doma bližim putem preko Starigrada, Karlobaga i Senja...

20211020-125740.jpg


20211020-125800.jpg


20211020-132418.jpg


20211020-132431.jpg



I za kraj preko Ličke gore zelene, moguće i zadnje ove sezone...
20211020-164634.jpg


20211020-175544.jpg
Dobar krug i slike! Jel su ovo Anakee gume ?
 
Ne znam jel smijem napisat ili vise stavljat slike.
Ovim s kockastim glavama koji su isfrustrirani zivotom zbog male kite smeta :mrgreen:

dopizdio si boguisusu sa ovim slikama.....
iste kvaziumjetničke slike spamaš po svim temama s kojima se da spojit....
ajde lipo otvori topik #superička slike mog superička motora# ... pa se tamo istresaj....

Sony A7 III i 85 mm 1.8 Sony

Lokacije, nije nikakva tajna. Obicno neki puteljci po sumama ( Zumberak, Sljeme )...ovo je ona cesta od zicare prema Vili rebar
Tesko ces naci vise kockastih glava negdje drugdje nego kaj je ovdje...ja ih jebo godinama,pa su lagano odustali
 
  • Like
Reactions: leCo and Yield
Ove Pirelli Scorpion Rally STR su odlične za sve uvjete, meni jako dobro izgledaju na ovom retro roadsteru, a i dosta dugo traju.
I naravno, slike su ti vrhunske. Koji setup koristiš?
Dakle gume su ok,bas me zanima koja je trajnost,razmisljam tako nesto za sljedecu sezonu,zbog puta u gruziju,samo neznam dali ih je iko stavljo na tracera
 
Tesko ces naci vise kockastih glava negdje drugdje nego kaj je ovdje...ja ih jebo godinama,pa su lagano odustali
Mene su zvali u neku facebook grupu, pa su mi onda maznuli slike. Nakon sto sam ih zamolio samo da ne kadu slike i da bi bilo u redu da me pitaju za koristenje i da me barem potpisu, onda su se uvrijedili, izbacili iz grupe i blokirali. Nakon toga su si medusobno drkali kurac i javno po grupama lagali da sam ih ucijenjivao i trazio ih lovu za slike :mrgreen::mrgreen:

Onda im se pridruzio onaj nas dvolicni fake Youtuber ....kao dijeca u vrticu :)
 
Dobar krug i slike! Jel su ovo Anakee gume ?
Jes, anaki edvenčur :mrgreen: Prva ugradnja, skinuo ih nakon 1.000 km pa nakon seta T32 opet vratio i sad vidim da uopće nisu loše, bučne su al to se navikneš, upravljanje i grip su sasvim korektni.
 
  • Like
Reactions: Yield
Mene su zvali u neku facebook grupu, pa su mi onda maznuli slike. Nakon sto sam ih zamolio samo da ne kadu slike i da bi bilo u redu da me pitaju za koristenje i da me barem potpisu, onda su se uvrijedili, izbacili iz grupe i blokirali. Nakon toga su si medusobno drkali kurac i javno po grupama lagali da sam ih ucijenjivao i trazio ih lovu za slike :mrgreen::mrgreen:

Onda im se pridruzio onaj nas dvolicni fake Youtuber ....kao dijeca u vrticu :)
oće fejs tako :D
Nego odkud nama youtuber, jesam nešto propustio?
 
Necu mu radit reklamu :mrgreen:

Imam jedno pitanje...tj mala anketa za Youtube kanal.
Kakve moto stvari Vas najvise zanimaju kad gledate ( ako gledate ) youtube moto stvari ?
Puovanja? Moto Vlogovi? Recenzije opreme?
Hvala
Daj reci koji kanal,bas me zanima,nekako sam siguran da je srki,tema o pakistancima,tolerantnosti i zajednickom zivotu u baraci
 
  • Haha
Reactions: pikacu79