Zg ekipa:-)

Sprašili danas kroz maglu do mora, a dolje divota, toplo, žao mi k'o labradoru što nisam ponio kupaće...
Jedan od hajlajta dana je bilo rikavanje Aprilie nasred autoceste, iz čista mira mi se ugasi usred vožnje, gecrkt. Prpam ja po Tuonu, gleda Tuono mene i ceri mi se u facu... Graške hladnog znoja me oblijevaju dok u sebi razmišljam kako će me ekipa sprdat... I nakon minute bezuspješnih pokušaja skužim da sam slučajno u vožnji pritisnuo kill switch.
Cijeli dan me boli lijevo stopalo jer mi je u tom trenutku kamen sa srca pao na njega.

Ajs.

:mrgreen:
Kazem tome sa Suzanom, pozdravi mi toga sa talijanskim smetljem i reci mu da ne prpa puno po killswitchu dok vozi, a on sav u cudu da otkud ja znam za scenu sa killswitchem :ROFLMAO:
:ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: DiAbLeRo
Sprašili danas kroz maglu do mora, a dolje divota, toplo, žao mi k'o labradoru što nisam ponio kupaće...
Jedan od hajlajta dana je bilo rikavanje Aprilie nasred autoceste, iz čista mira mi se ugasi usred vožnje, gecrkt. Prpam ja po Tuonu, gleda Tuono mene i ceri mi se u facu... Graške hladnog znoja me oblijevaju dok u sebi razmišljam kako će me ekipa sprdat... I nakon minute bezuspješnih pokušaja skužim da sam slučajno u vožnji pritisnuo kill switch.
Cijeli dan me boli lijevo stopalo jer mi je u tom trenutku kamen sa srca pao na njega.

Ajs.

:mrgreen:
Znalo se dogodit, jednom na punom gasu na R1... kasnije se čovjek navikne. :mrgreen:
 
...jutro
 

Attachments

  • IMG_20221029_090112.jpg
    IMG_20221029_090112.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • IMG_20221029_085049.jpg
    IMG_20221029_085049.jpg
    4.8 MB · Views: 0
Ne znam šta bi rekao...most je impresivan, prilazne ceste također jer ima toga dosta, za turizam sigurno idealno međutim jedva sam cekao vratiti se na staru cestu preko Neuma. Tak da ukupno gledajuci, win win, svatko je dobio svoje.
 
  • Like
Reactions: Feis123
:cool:
jedino ova "pozor" traka, kvari fotku, :confused:
ja kad sam bio, pronašao idealnu lokaciju, da i idioti koji ne znaju koji je to most, nekako odgonetnu :mrgreen:

lipo li je, lipo li jeeeeeeeee.jpg
 
  • Like
Reactions: Mr.steady
Tomo trebaju te na faceu,odi im objasni!!😂
 

Attachments

  • Screenshot_2022-11-01-19-44-15-924_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_2022-11-01-19-44-15-924_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    1,000.3 KB · Views: 0