Zg ekipa:-)

20230507_094018.jpg
 
Lagani đir crikva,senj,karlobag,ogulin,bosiljevo,zg...bio prvi puta u piceriji antika u ogulinu,preporuka i kaj se tice cijene i kvalitete,pica na stolu 15 min nakon dolaska👌👍
 

Attachments

  • IMG-20230507-WA0004.jpg
    IMG-20230507-WA0004.jpg
    117.9 KB · Views: 0
  • IMG_20230507_174003.jpg
    IMG_20230507_174003.jpg
    3.5 MB · Views: 0
Aj odatle preko Marije BIstrice i Laza (nekoliko puta) do ZG pa se onda javi na kavu. Samo se pazi crnih benve trica krapinskih tablica koje sijeku krivine.

:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Nino777 and leCo
Slažem se, ali bolje išta nego ništa. :geek:

Tam sam tjedno u sezoni motorom barem 2-3 puta (odem na kavu u Zagorje iz ZG skoro svaki suhi dan, najcesce djir oko Medvednice sto je nekih 110km u mom slucaju), al to (Laz) je tako kratka dionica da se ne moze ni u sali usporedjivat sa D8 :mrgreen:
 
Čopera sam trebao ostaviti na moru samo preko zime ali se oduzilo do prije cca tri tjedna. I onda je odmah uletilo Ducati druzenje, bas po toj cesti preko Laza i Gupcevog spomenika, tako da ga krajem tjedna planiram vratiti dole do daljnjeg. Mislim, ni tamo nije bajno ali je barem D8 i dio Like blizi. Te zagorske ceste su mi živi užas.
 
  • Like
Reactions: webmaster750
Aj odatle preko Marije BIstrice i Laza (nekoliko puta) do ZG pa se onda javi na kavu. Samo se pazi crnih benve trica krapinskih tablica koje sijeku krivine.

:mrgreen:
Jeje, prošli smo M.Bistricu, Trakoščan i u Graše pojili i za Zg.
Nije loše aj
 
  • Like
Reactions: Lik93