Zg ekipa:-)

spori_lori

New member
bm.            aprilia caponord
spori lori.    ktm 990sm V2.0
mandrak.    r1 V2.0
super jura.  gs1200a
moover.      versys
pinky.          pegaso
lurker.        versys
fran.            beverly
boris.          cbr1100xx
pix.            gsxr1000
modesty.    er5
 
gino_du said:
suptilan odjeb... nema sto!  :LOL:
je pa nije decko kriv....tema je u skroz krivom djelu foruma. :palacdolje:  SKUTERI-voznje i druzenja...  znam da je tak pocelo al odavno su ju trebali prebacit..
i jos je par postova iznad stara slika sa 10 skutera  :mrgreen:
 
šta vi želite reć da vas dečec nebi mogel pratit  :shock:
 
luka737 said:
je pa nije decko kriv....tema je u skroz krivom djelu foruma. :palacdolje:  SKUTERI-voznje i druzenja...  znam da je tak pocelo al odavno su ju trebali prebacit..
i jos je par postova iznad stara slika sa 10 skutera  :mrgreen:

...nije tema u krivom podforumu, nego oni... :mrgreen: :jesus:

...šalim se, a jbg, sta ces kada su skoro svi zamjenili skutere za motore, a opet su navikli pisati ovdje jer je dio ekipe i dalje na skuterima... ista stvar bila sa dijelom ovih mojih puležana... samo što smo se mi kasnije prebacili u temu "Plominka" u drugom podforumu...

...inace, meni osobno ne smeta sto se ljudi dogovaraju ovjde... :wink:
 
spori_lori said:
bm.            bulldog1100
spori lori.    ktm 990sm
mandrak.    r1
super jura.  gs1200a
moover.      versys
pinky.          pegaso
lurker.        versys
fran.            hornet
boris.          cbr1100xx
pix.            gsxr1000
modesty.    er5

fino ste se motorizirali :mrgreen: (y)

mogli bi i do istRRe navratiti ponekad :wink:

neke od vas koje sam imao prilike upoznati nisam vidio par sezona :shock:
 
biker4life said:
fino ste se motorizirali :mrgreen: (y)

mogli bi i do istRRe navratiti ponekad :wink:

neke od vas koje sam imao prilike upoznati nisam vidio par sezona :shock:



a i ti vraga tražiš..... :no:
 
ak se istriani maknu od plominke, mi bume se makli od rijecke pa cemo na kavu na nekom neutralnom terenu :D
 
luka737 said:
je pa nije decko kriv....tema je u skroz krivom djelu foruma. :palacdolje:  SKUTERI-voznje i druzenja...  znam da je tak pocelo al odavno su ju trebali prebacit..
i jos je par postova iznad stara slika sa 10 skutera  :mrgreen:

Ne kužim...zato jer imam skuter sad ja nemrem doć na susret il kaj?! Kaj je ovo specijalizirano samo za vozače koji imaju striktno motore? Znači chopperi, enduro, skuteri itd. ne? Mislim po čemu?  :misli:

Ok nek i je tema u podforumu za skutere al ja ne vidim kak je to problem ak netko ima dobru namjeru i želi se družit i prvi je put da sam ovak nekaj doživjel a bio sam po razno raznim moto susretima di nikad nitko nije imal problema sa dolaskom skutera ali neki još uvijek očito imaju problema. To me itakak smeta jer sam bio na gro "skuter" pa nikad nisu nikog odjebali jer je došel s motorom, mislim gluposti... :rolleyes:

Ok ak vam smeta, ko sam ja da prigovaram, zbogem!
 
ChRiStIaN7 said:
Ne kužim...zato jer imam skuter sad ja nemrem doć na susret il kaj?! Kaj je ovo specijalizirano samo za vozače koji imaju striktno motore? Znači chopperi, enduro, skuteri itd. ne? Mislim po čemu?  :misli:

Ok nek i je tema u podforumu za skutere al ja ne vidim kak je to problem ak netko ima dobru namjeru i želi se družit i prvi je put da sam ovak nekaj doživjel a bio sam po razno raznim moto susretima di nikad nitko nije imal problema sa dolaskom skutera ali neki još uvijek očito imaju problema. To me itakak smeta jer sam bio na gro "skuter" pa nikad nisu nikog odjebali jer je došel s motorom, mislim gluposti... :rolleyes:

Ok ak vam smeta, ko sam ja da prigovaram, zbogem!
Moraš vozit tmaxa da bi mogao doć  :LOL: (y)
 
Jedan od prvih đireva bu sigurno onaj pub u Stubakima/ oro goro pa bumo na tvom terenu...
 
kompa zabrijao si. ovo kaj sam napisao nije islo tebe. mi se tak i tak vozimo svi vise manje normalno(pazi sad komentara). stvar je u tome da su u godinu i pol svi presli na motore a i dalje se dogovaramo u skuterima. svi su pozvani kad su kolektivni direvi. i cure i decki i motori i skuteri i sve... sto se nas tice, samo nesmijes bit najbrzi... :D
 
ChRiStIaN7 said:
...
Ok ak vam smeta, ko sam ja da prigovaram, zbogem!

Niš nam ne smeta, samo prati temu jer se tu dogovaramo za đireve  :wink:

Pusti ove bivše skuteraše koji misle da su sada prebrzi (za sve njih  :jesus:)  :mrgreen:
 
Sve 5, nhf! ;) a najbrži jesam, tu nema konkurencije hahah  :D
 
Nedjelja  ,sunčana popodne ,sjednem na  :021: ,napravim đir do Kvatrića pa po cjeloj Dubravi i nigdje nikog ,jedino vidjel kod Bonace kle od poštara ,  :misli: