Zg ekipa:-)

Da ubacim nešto materijala sa gymkhane iako ce bit od drugih puno ljepsih i kvalitetnijih slika.
Uglavnom lijepa nedjelja, malo smo se zagrijali i podsjetili na sto obratiti paznju i kako se voziti sporo a brzo :)
Ovoga na žutom Hornetu (na početku prvog videa i na trećoj fotki) poznam,frend iz srednje 😃
 
Nakon tehnickog AYA ponovo u punoj opremi :)

Yamaha XSR 700_112 (4 of 19).jpg
Yamaha XSR 700_112 (19 of 19).jpg
 
jel vec bio il ce tek biti onaj poligon na zrinjevcu sto je na pocetku svake sezone... mislim da je to cap MUP pokretao (il je sam bilo puno murjaka)
 
Događaj je organiziram od strane udruga "Cesta nije pista" i "Moto Gymkhana Croatia", a vožnje su bile besplatne.

Ovo je hvale vrijedna ideja, uvježba se koordinacija pokreta, osjećaj za motor te stekne sigurnost, pogotovo nakon zimske stanke gdje sve iziđu na ceste puni adrenalina i želje za gasanjem.

Nadam se da će zaživjeti u više gradova i regija u Hrvatskoj.
 
jel vec bio il ce tek biti onaj poligon na zrinjevcu sto je na pocetku svake sezone... mislim da je to cap MUP pokretao (il je sam bilo puno murjaka)
Ista ekipa iz MotoGymkhane organizira i Zrinjevac i Kampus Borongaj. Sad u nedjelju organiziraju opet na Kampus Borongaju trening.
Poštovani članovi i oni koji će to tek možda postati (oni koji su pozvani na upoznavanje)

Pozivamo Vas na trening za članove Moto Gymkhane Croatia u nedjelju 10.04.2022. na Znanstveno učilišni kampus Borongaj ispred Fakulteta prometnih znanosti, objekt 70 - Borongajska cesta 83F s početkom u 11:00h pa do 15-16h dok budemo izdržali ;)

Molim Vas da ispunite prijavnicu za trening najkasnije do petka 08.04.2022.g. u podne.
https://docs.google.com/forms/d/e/1...gCICYT0aF4Jz7LVfk7l8NtLA/viewform?usp=sf_link
 
Ista ekipa iz MotoGymkhane organizira i Zrinjevac i Kampus Borongaj. Sad u nedjelju organiziraju opet na Kampus Borongaju trening.
Poštovani članovi i oni koji će to tek možda postati (oni koji su pozvani na upoznavanje)

Pozivamo Vas na trening za članove Moto Gymkhane Croatia u nedjelju 10.04.2022. na Znanstveno učilišni kampus Borongaj ispred Fakulteta prometnih znanosti, objekt 70 - Borongajska cesta 83F s početkom u 11:00h pa do 15-16h dok budemo izdržali ;)

Molim Vas da ispunite prijavnicu za trening najkasnije do petka 08.04.2022.g. u podne.
https://docs.google.com/forms/d/e/1...gCICYT0aF4Jz7LVfk7l8NtLA/viewform?usp=sf_link
U subotu je kisa pa ako u nedjelju ne bude duze voznje ja bi isao. Koliko nas ima?😄
 
U subotu je kisa pa ako u nedjelju ne bude duze voznje ja bi isao. Koliko nas ima?😄
U nedjelju 10.4. imam neku proslavu 🤪, al javim, možda stignem i na Motogymkhanu.
 
  • Like
Reactions: limun