zg-nexus

30nexus30

New member
Pozdrav vozačima Nexusa,pošto nas je svaki dan sve više bilo bi dobro da se probamo organizirati i dogovorimo neko okuplajanje .Molim da se jave svi zainteresirani pa da vidimo uopče gdje i kako.pozz
 
Belly_SMB said:
Ja sam za.

Pa eto kolko nas ima a niko da se javi,ja sam iz zagreba kod cibone .cesto sam u Mrzloj pivi na pivi naravno,doduse sad sam u korizmi pa ne cugam ali bu i to proslo,mislio sam da se barem tu u zagrebu probamo okupiti i da se okupljamo barem na vikend voznjama ili vec po dogovoru.
 
Pa kad se voziš kad stalno cugaš?
 
Barabones said:
ja sam za  (y)

eto za sad nas je troje,a nadam se da bu nas i više,da nas se skupi desetak u skoro vrijeme bilo bi to ljep prizor na cesti,eto mogli bi se u subotu naći u mrzloj pa napravimo đir i popimo neko piće negdje na sunćeku
 
Samo troje,uh a vidim nexusa ko u priči po cestama,kaj kad bi ja organiziral druženje Xeva kaj ja vozim sigurno bi bil sam?
 
deantoto said:
Samo troje,uh a vidim nexusa ko u priči po cestama,kaj kad bi ja organiziral druženje Xeva kaj ja vozim sigurno bi bil sam?

Ma samo ti dojdi pivu popit znas ha ha
 
Nis cure ja sutra u mrzloj oko 16,pa ako ko dojde dobro dojde,izgleda da su svi sminkeri na nexusima i bez volje za druzenja ha ha (y)