zip 4t kit?!

pa sta onda nisi uzeo baotian?  jos jeftinije.. a isti qurac... a s obzirom koje si rute opisao bolje ti ni ne treba...


just a question.. no hatin...
 
da, ja mislim da ima samo 80 ccm

ma 2T je puno jeftinije za održavati, ar u tim malim kubikažama
jedva čekam lagani tuning svog ljubimca
 
Biker686 said:
sve znam to al kad ti katem da taj zip s tolko konja moze povuc 100+..

ak serijska aprilia 50ccm ide 92..

1. a kaj se tice protocnog spuha nece stvarat tolku buku ko sama cijev..  :wink:

2. a kaj se jeftinoce ili neceg tice u ovo kanim utuc max 3k kn i za to fakat nemrem dobit nis kaj valja..   :?  cak i da ovog prodam..

---

1. Ma nisam ja mislio na tebe, nego ovo je bilo vezano za jednu temu o Baotima, kasnije je lockana... (y)
2. Slazem se da za te pare tesko mozes kupiti drugo vozilo koje valja. Ali za ovo sto si naveo, ma bit ce ti taman. (y)
 
nego kaj sam vas jos stel pitat..  kolko bi to smanjilo trajnost motora?!  mislim on bi se s njim vrtil brijem maks do 8k okretaja dok se recimo serijske 2t masine vrte na 10+ ak se ne varam..
 
pa ne mozete usporedivat okretaje 2t i 4t i koliko ce koji trajati na odredenim okretajima, 2t motori moraju raditi na visokim okretajima jer im je tu sva snaga, zamisli 4t makinu na skuteru da se vrti 12000-14000rpm
 
malaguti said:
pa ne mozete usporedivat okretaje 2t i 4t i koliko ce koji trajati na odredenim okretajima, 2t motori moraju raditi na visokim okretajima jer im je tu sva snaga, zamisli 4t makinu na skuteru da se vrti 12000-14000rpm

cisti sex!  :mrgreen:  :D
 
to bi volio probat :mrgreen: :mrgreen:
koliko se vrte 125 4T?? ako ih se malo doradi hihi :mrgreen: :mrgreen:
 
rednyaW said:
pa sta onda nisi uzeo baotian?  jos jeftinije.. a isti qurac... a s obzirom koje si rute opisao bolje ti ni ne treba...


just a question.. no hatin...

Nije Baotian nego Bastijan...

Nego, ova prica o kitu, to je sve mauna, nist nebus dobio, dodi do mene sa zipom i onda stavimo moju masinu na tvog bastijana i da vidis zla...

 
jučer sam na 37 kmh preticao neku spodobu na baotianu koji je zijevao dok se vozio
toliko da sam i ja to čuo dok sam prošao pored njega

kasnije sam mu na semaforu objašnjavao da ako se i vozi u mojoj zavjetrini neće ići brže od 42 kmh te da stoga odustane
 
liberty said:
jučer sam na 37 kmh preticao neku spodobu na baotianu koji je zijevao dok se vozio
toliko da sam i ja to čuo dok sam prošao pored njega

kasnije sam mu na semaforu objašnjavao da ako se i vozi u mojoj zavjetrini neće ići brže od 42 kmh te da stoga odustane
  :LOL: :LOL: haha baotian zvijer :LOL:
 
bio zvjer ovaj na njemu

da li baotian (oovaj classic edition s gumama ko tanjurima za kolačiće) ide brže ili sporije od ziposlava 50 4T?
 
Odmjerio snage protiv par kineza neke dobim a od nekih spužim :?

Jedan je baš bio baotian i dobio sam ga (y)

Ja odustajem od sređivanja/nabrijavanja mlinčeka i svim snagama se bacam u potragu za rijetkom bebicom Zip 50 Sp 2T H20  :mrgreen:
 
zipa 4t ima 80 % baotijana a onih 20 s kojima sam se stao ne znam.. ti na kerozin idu valjda.. sad s laksim rolicama uzimam mjeru dobroj vecini..