zip 4t kit?!

exfreerider said:
Zip 50 Sp 2T H2o naručen,jedva čekam :bananarace:
gdje si narucio zipa? koliko para? kad stize? dal postoji mogucnost da ti ga ukradem?
 
Naručio od lika šta redovito ide u Italiju po auto dijelove

Nemam pojma ni kad stiže ni koliko love ali nadam se što prije a cijena sumljam da će biti veća od 300€

U planu je base kit,frga,spuh i vario i ima da mali leti a da nije isforsan da stalno moram šarafiti po njemu

Viva la Zipeto :skuter:
 
exfreerider said:
Naručio od lika šta redovito ide u Italiju po auto dijelove

Nemam pojma ni kad stiže ni koliko love ali nadam se što prije a cijena sumljam da će biti veća od 300€

U planu je base kit,frga,spuh i vario i ima da mali leti a da nije isforsan da stalno moram šarafiti po njemu

Viva la Zipeto :skuter:

:misli: A cekaj, koje je godiste taj Zip? Mislim zbog papira. Ili imas svoju sasiju neku, sa urednim dokumentima, pa bacit ovo sve gore. :misli:
 
exfreerider said:
Naručio od lika šta redovito ide u Italiju po auto dijelove

Nemam pojma ni kad stiže ni koliko love ali nadam se što prije a cijena sumljam da će biti veća od 300€

U planu je base kit,frga,spuh i vario i ima da mali leti a da nije isforsan da stalno moram šarafiti po njemu

Viva la Zipeto :skuter:
300e (y) ,mene ne zanimaju papiri i stanje skutera jer se itako sve preraduje...kad budem kupovao jel me mozes povezat sa tim tipom
 
liberty said:
bio zvjer ovaj na njemu

da li baotian (oovaj classic edition s gumama ko tanjurima za kolačiće) ide brže ili sporije od ziposlava 50 4T?
brdo 50,ravno 75-nizbrdica 80-85... 8)
 
Da to je ta zvijer 8)

http://www.it.piaggio.com/it_IT/listino_prezzi/configurator_step2.aspx?id=50

Mislim da se prizvodi od 2001 :misli: nisam nigdje uspio pronaći točan podatak

i još uvijek se prodaje :wink:

malaguti (y)
 
malo je OT al me zanima za mog zipa 2t 96.god koliko bi me izaslo novaca kit i ostali djelovi i koliko bi s tin dobia na snazi jer je mali vec malo izdusia ?
 
iluvatar said:
malo je OT al me zanima za mog zipa 2t 96.god koliko bi me izaslo novaca kit i ostali djelovi i koliko bi s tin dobia na snazi jer je mali vec malo izdusia ?

Taj nema disk naprijed :misli:
 
Onda ga se isplati nabrijavati (y)

jer gledao sam neki zip 97 kad ono naprijed bubanj :(

Računaj kit+frga+spuh i vario (y)
 
exfreerider said:
Onda ga se isplati nabrijavati (y)

jer gledao sam neki zip 97 kad ono naprijed bubanj :(

Računaj kit+frga+spuh i vario (y)

i to koliko para na kraju sve izade i koliko konjica dobijen nisan se nikad interesira jer je do sad bia dobar? jeli priko 4000
 
i ja se informiravam jer ni sam neznam puno o 2t  :mrgreen:

ali mislim da je 4tkn sasvim dosta (y)

 
midrace kit 12-14hp 1500kn
auspuh uz taj kit 1600-1700kn
karb 19 21 24 600-700kn
radilica 1100-1200kn
vario 500-600kn
kvacilo polini sa dvije sustice na stelanje 700kn
primar i sekundar

sitnice: brdo rolina da se savrseno ustela tj. izvuce maksimum iz kita, suste,remen,filter,dizne...cca 1000kn




a nesto slabije...
kit 900-1000kn
auspuh 1100kn
radilica 700kn
vario 500kn
karb 500-600kn
 
iluvatar said:
malo je OT al me zanima za mog zipa 2t 96.god koliko bi me izaslo novaca kit i ostali djelovi i koliko bi s tin dobia na snazi jer je mali vec malo izdusia ?

kit ti nebi trebo bit vise od 800-900 kn ak se ne varam.. na tvom mjestu bi stavio kit, mjenjo spuh i rolice i skut ti je mrak!  (y)

exfreerider said:
Koliko su gr. ser. a koliko si ti stavio?

da ga hebes ne znam.. odfuro sam skut na servis na 12k km i mjenjali mi remen i rolice..  krenem doma nekaj ni vredu..  skuetr pocel vuc odjednom..  :LOL:  doso doma zvao lika da ga pitam sta mi napravio skuteru i reko samo lakse rolice.. sad koja masa fakat ne znam..
 
exfreerider said:
i ja se informiravam jer ni sam neznam puno o 2t  :mrgreen:

ali mislim da je 4tkn sasvim dosta (y)
ja i prika smo radili na SP-u 98 godište...zvijer je bija i uroku od misec dana mu ga ukralo isprid zgrade :?
 
baldeks said:
ja i prika smo radili na SP-u 98 godište...zvijer je bija i uroku od misec dana mu ga ukralo isprid zgrade :?

e tima kaj kradu motore i bicikle bi noge potrgal.. i to onak lijepo polako da osjeti mamicu im..  :chainsaw: :punk: :budo:
 
exfreerider said:
i ja se informiravam jer ni sam neznam puno o 2t  :mrgreen:

ali mislim da je 4tkn sasvim dosta (y)
imas kakvih novosti o zipaču,kad dolazi? jedva cekam da ga kupis pa da nabacis slikice i da krenes sa tunningom,kad ga budes sredivao bit ce mi drago ako budem mogao kako pomoci, ja jedva cekam da nabavim zipaca ali na zalost moram cekat kraj tj.pocetak sljedece godine jer mi financije ne dopustaju prije :(