život malog čovječuljka

yamaha 1987

New member
poštovanje svim bikerima!!srpanj 87rođen!moja priča započinje 97god(stari mi nabavlja tomos automatic za 400dem,dotada kao i sva djeca vozio sam se na biciklu i naspram svojih vršnjaka ja imam motor i znali smo ga gledati satima i diviti se slovenskoj mašini)nakon više padova prodajem ga nekom čovjeku za neku siću od 100maraka,god 1998 odlazim raditi na pumpu(prati stakla)i skupljam za novi stroj,nakon teškog zarađivanja odlazim u robnu kuću i kupujem svoj novi apn6s(koji je koštao danas neki 7000kn)kad sam to dovezao među klincima sam bio popularan poput medijske zvijezde,i svaki dan nakon škole uslijedila bi vožnja na mojoj pili,i jedan dan vratim se iz škole(policija kod kuće i ja sav prestrašen,pomislim što je bilo,provalilo u garažu i ukralo mi apn,to mi je bio toliko težak udarac,djetetu od 12 god ukrasti nešto najcjenije u životu,plakao sam danima i nažalost nikad nije nađen!!2000god nagovaram starog da mi kupi 125-icu i on mi nađe "unproforska"hondu xl 125,e sad s tim motorom naučim voziti,bla bla i prodam ga...2001god počinje pravi život cagiva mito 125(zelena 7 brzina)i u 8razredu dolazim u školu s njom,djeca su me doživljavala poput "mitskog heroja"tu su i počele i prve simpatije od strane djevojaka(faca),tom motoru mogu biti zahvalan čitav život..(al sam u njega uložio pravo bogatstvo)i 2003god prodajem cagivu mito (2003god brat doživljava tešku prometnu nesreću s automobilom,i ostaje invalid)šok,nevjerica sutra mi stiže nova aprilia sr150 a oni se u bolnici bore se za njegov život,ništa život ide dalje,sjedam na apriliu to ljeto i doživljam tešku prometnu nesreću(udarila me vojna "110 desetka",pijani vozač nije zakočio na semaforu pa me je naguzio"nisam imao vozačku i nisam dobio nikakvu naknadu..sr150 se prodaje stučen(iako od 3 pada sa zadnjeg je već bio oštećen),bolovi u leđima su gadni!i tad se zakunem sebi i svojima da neću više na motor...no međutim nešto mi govori 2005god da položim vozački za a kategoriju(i odem i položim)2007god ljeto došlo,znoj me probija kad čujem zvuk motora i za neke bijedne novce nabavljam yamahu yzf750r 93god,stara krama,ali zanimljiva za vozit i nakon 5000km dobijem slične novce i prodam je na kraju sezone,2009god jedan luđački pothvat bratić mi nabavlja yamahu r1 koju kupujem na kredit(2008god)savršenstvo,crveno-bijela(prekrasna),nažalost događa mi se da gubim posao i prisiljen sam prodati yamahu!vraćam dug i ostajem bez motora!!2010god napokon nalazim posao,dobro plaćen,i sa nekom ušteđevinom odlučit ću se na kawasaki zx6r!!moja priča je da je motor stvar koja uđe u srce ćovjeku,i teško izlazi!! (y)oprostite na lošem pisanju!!nadam se da će mi ova godina proći u miru!!lijep pozz svima!
 
e nadam se da češ u ovom turbulentnom vrimenu zadržat posal i da ti se ostvari želja i kupiš taj motor,a kasnije kaciga na glavu,a pamet u glavu (y)
 
Svaka čast, uživaj u motoru, i ja sam bio odlučio davne 2000-ite da više neću sjest na motor, ali nakon 10 god, j...ga ponovo.