Zlatna potkova - Smiljani/Gospić

Nisam ziher, al neko mi reče da je zatvorena. Inače, godišnje barem jednom sam išao ak sam u prolazu.
Kvaliteta nije na nekoj razini, reć bi da je prosjek, ali je kvantiteta i cijena. Za porciju mješanog mesa treba solidan momak da pojede sam,  cifra sa pivom i mešanom salatom možda oko, 60 70 kuna
 
Banana totalna. Od pet jela kaj smo kozumirali niš ni bilo za ocjenu 3... :shock:
 
puno bolja opcija vam je restoran prašina uz cestu iz gospica prema karlobagu, ili u samom gradu necu reci restoran jer je vise recimo specijalizirano za gablece "vesna" hrana vrhunska za sicu, gazdarica s obitelji radi. nalazi se kod euroherc osiguranja/tehnicki pregled
 
Zlatna potkova je najlošiji restoran u kojem sam bio u zadnjih par godina (a često jedem vani po raznoraznim pripizdinama). Janjetina nije janjetina nego ovčetina, a uz to je baš loše pečena. salata i krumpir iz konzuma. Pileći odrezak na žaru je bio star barem tri dana i podgrijan u mikrovalnoj. i još mi kažu da imaju samo malu velebitsku??? u Gospiću???
 
U tom restoranu je janjetina prije bila pojam.
Kao što neko gore reče kod Jure u Prašinu, dobra klopa , dobar izbor konobarica i obilato