Zongshen 250 cm3

informer

New member
dakle..... zelio bi znati malo vise o tim cetverociklima.....

http://www.njuskalo.hr/cetverokotaci/zongshen-250-cm3-oglas-989649

ovaj model me zanima,kakve su mu karakteristike,potrosnja,rezerni djelovi...sve opcenito


sto prije odgovarajte jer mi je hica da se ne proda
 
Pogledaj na www.croline.com
motor dobar ostalo u banani
 
informer said:
dakle..... zelio bi znati malo vise o tim cetverociklima.....

http://www.njuskalo.hr/cetverokotaci/zongshen-250-cm3-oglas-989649

ovaj model me zanima,kakve su mu karakteristike,potrosnja,rezerni djelovi...sve opcenito


sto prije odgovarajte jer mi je hica da se ne proda

Ovisi za šta ti treba, ako se misliš kotrljat po cesti za tu lovu je solidan, a ako misliš neku akciju stim onda si pripremi extra love za popravke i kutiju alata da šarafiš po njemu cijelo vrijeme, što se mene tiče to je bolje izgubit nego naći, sretno u kupovini  (y) 
 
stojo said:
Pogledaj na www.croline.com
motor dobar ostalo u banani

na prvi pogled mi se cini da su tamo "profići" tj niko od njih ne vozi tak nest jeftino...
sluzit ce mi za sumu,ne skakanje,nikakvi extremi samo voznja,tu i tamo malo blata uzbrdo i nizbrdo
 
informer said:
na prvi pogled mi se cini da su tamo "profići" tj niko od njih ne vozi tak nest jeftino...
sluzit ce mi za sumu,ne skakanje,nikakvi extremi samo voznja,tu i tamo malo blata uzbrdo i nizbrdo

Onda si svakako nabavi kutiju alata jer ćeš svako toliko morat stezat plastike i vijke, sav se od vibracija razjebe i rašarafi  :? :palacdolje:
 
informer said:
neki savjet za kupnju neceg "jeftinog" a dobrog

Od kosookih je sve ne dobro nego odlično al su cijene paprene, mislim da za tako malo novaca nemoš kupit bilo šta da imalo valja, jga  :?
Ja kad bi kupovao tako nešto, a još polovno i relativno jeftino tražio bi nešta iz hyosung-ove ponude, jga nije japanac al ne zaostaje puno, pogotovo ona zvijer što ima subaruov boxer, vozio sam ga, ima 50-ak konja i jeben je stroj  (y)
 
slobdno kupis to, odmah cim ga dopeljas doma, pritegni sve serafe na oklopima i tak, jesu da su od loseg materijala ali i prilikom sastavljanja nisu bas dost stegnuti, preporucio ti bi da odmah zamijenis ulje i filter a ne da cekas prvi servis jer je ulje unutra ko voda, doslovce... podmazi si lanac, kad stignes kupis novu svjecicu malo kvalitetniju i vozi  (y)