zrinić-kralj ulice

lavado

New member
tako maestralno je odvozio da je iznenadio i mene.svaka čast i močibobu na vožnji i najbržem krugu.da nije otklizio bilo bi zriniću puno teže a ja bi opet u strahu čekao kraj.u svakom slučaju hvala obojici na promociji,a posebno Zriniću na profesionalnom pristupu.čast je imati ga u timu.u publici sam čuo kako je njegov motor brži,kako je bolje pripremljen itd.kada sam im objasnio da je to originalna r1 2003g. začuđeno su me pitali pa šta je on jeo ujutro da je tako lud.  :) još puno uspjeha želim (y)
 
  Potpisujem !!!  (y)
 
Je , je , i ja poznam Zrinu , super je dečko , i ja zavijam za njega !!!  E da , uopće nije istina da je gey kak se priča  !!! (y) (y) :LOL:
 
ma on je kao osoba prva liga a da je najbrži to već svi znaju.legenda je definitivno najveća,samo ga financije sprečavaju.radi kao trgovački putnik u coca coli.dvoje djece,žena malo radi,malo ne.vozi montinbike trke i motore.skidam kapu i  (y)
 
lavado said:
ma on je kao osoba prva liga a da je najbrži to već svi znaju.legenda je definitivno najveća,samo ga financije sprečavaju.radi kao trgovački putnik u coca coli.dvoje djece,žena malo radi,malo ne.vozi montinbike trke i motore.skidam kapu i  (y)
Da si ti uspia prijaviti taj svoj tim ima bi hrpu bodova već do sada sa svojim vozačima :mrgreen:.Di si nesta kasnije?
 
a šta se može,bit će bolje druge godine.valjda ćemo se stić organizirat  :wink: poslije je bila euforija u našem boxu i više nisam išao gore a mogao si i ti malo proć do nas
 
Zrinic je super, stvarno vozi maestralno po onoj klizaoni (y)
Lavado, da si oformio team, di bi vec bio po bodovima sa ta svoja dva manijaka (y) :D
 
Ja vam velim da je Zrina kurac , da doleti ekipa na "gumenim kravama" , onda bi tek vidli kaj su face i ko bi bil gazda  !!!  :jesus: :jesus: :jesus:
 
101 said:
Ja vam velim da je Zrina kurac , da doleti ekipa na "gumenim kravama" , onda bi tek vidli kaj su face i ko bi bil gazda  !!!   :jesus: :jesus: :jesus:

nemoj da nešto krivo skužim :mrgreen:
 
101 said:
Ja vam velim da je Zrina kurac , da doleti ekipa na "gumenim kravama" , onda bi tek vidli kaj su face i ko bi bil gazda  !!!   :jesus: :jesus: :jesus:
:rofl: :rofl:
 
ma oformio sam ja tim,ali nisam dostavio sve oaoire u hms tako da je sve propalo,ali svejedno se vozimo,družimo se i dobro nam ide :D  (y)
 
101 said:
Ja vam velim da je Zrina kurac , da doleti ekipa na "gumenim kravama" , onda bi tek vidli kaj su face i ko bi bil gazda  !!!   :jesus: :jesus: :jesus:

Ej debeli...a zakaj si se sa onakvim smješkom vozil na pegasu?  :mrgreen: