Zumberak veceras

Opet ja.. treba iskoristit još ovo malo dobrog vremena :)


dok se ti zajebavas mi ti trazimo vezu izmedju Pecnog i Tihocaja
 

Attachments

  • Pecno-Tihocaj.jpg
    Pecno-Tihocaj.jpg
    343.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: enduro and BreakM
dok se ti zajebavas mi ti trazimo vezu izmedju Pecnog i Tihocaja

Bar netko radi nešto konstruktivno.

Ali nije to to.. :mrgreen:
Iz Tihočaja ste krenuli na većini karata ucrtanim putem, ali katastar kaže da je sve dok se ne uđe u (državnu) šumu tim putem privatno vlasništvo, a obzirom da zna biti tamo lovaca i nekih koji sada bagerima tamo maltene novu kartu crtaju po tom području, ne preferiram skretati tamo, privatno vlasništvo mi je prihvatljiv put ako je zapušten i nema nikog u blizini. Mora to biti moguće i odozdo, kad se produži ravno u šumu prije zadnjeg uspona na tihočaj, probat ću od proljeća..
 
majketi jos cu i katastar proucavat prije djira!? staza je koser, nema zive duse.
ali da, krenuli smo neke druge varijante i onda mi je pukao nosac navigacije
 
Jel savski nasip na Zumberku?
 

Attachments

  • F28E3027-2F63-4956-92E9-DE43AEC4F436.jpeg
    F28E3027-2F63-4956-92E9-DE43AEC4F436.jpeg
    857.4 KB · Views: 0
  • 6CE0BDE1-0F70-41AF-B82F-011A7318EA2F.jpeg
    6CE0BDE1-0F70-41AF-B82F-011A7318EA2F.jpeg
    222.3 KB · Views: 0
  • F91CA87F-59CD-41F0-87E7-8093AEBE209D.jpeg
    F91CA87F-59CD-41F0-87E7-8093AEBE209D.jpeg
    291.6 KB · Views: 0
Jel savski nasip na Zumberku?
Možda nije u Žumberku, ali u Zakonu o vodama je.
Pogađaš? Zabranjeno.
2000 do 10000 kn kazna.
 
Malo smo se vozili, prošli neke trekiće, neke singliće... definitivno je lakse s malim motorom, ali nije nemoguce s velikim, dapace zabavno je gledati kako se prolazi velikim... 🤣
 
  • Like
Reactions: BreakM
A neki videić ništa? :mrgreen:
Ima, htjela sam staviti ali su forumu videići s mobitela preveliki. Budem tijekom dana probala nesto sloziti pa postati s yubitubica... a sada sam samo u dilemi, da li 2022. ispratiti ili novu 2023. zapoceti s nekom vožnjicom... 😁🤗

A kojim putem krenuti, uf, da li ići na Žumberak, prema Petrovoj ili se zadržati na Sljemenu moram još odlučiti... Možda cak ispratim staru i docekam novu... ❤️
 
  • Like
Reactions: BreakM
Ima, htjela sam staviti ali su forumu videići s mobitela preveliki. Budem tijekom dana probala nesto sloziti pa postati s yubitubica... a sada sam samo u dilemi, da li 2022. ispratiti ili novu 2023. zapoceti s nekom vožnjicom... 😁🤗

A kojim putem krenuti, uf, da li ići na Žumberak, prema Petrovoj ili se zadržati na Sljemenu moram još odlučiti... Možda cak ispratim staru i docekam novu... ❤️

Osobno imam u planu i danas i sutra ako se posloži, ali ništa ozbiljno kao na tvojim fotkama jer mi se ne pere motor sad.. samo battery recharge.. sutra malo uć u sloveniju legalno bar na 10tak metara :ROFLMAO: .

Očekujem(o) videić, izgleda da vam je bilo zanimljivo.
 
  • Haha
Reactions: AdvGirl
Osobno imam u planu i danas i sutra ako se posloži, ali ništa ozbiljno kao na tvojim fotkama jer mi se ne pere motor sad.. samo battery recharge.. sutra malo uć u sloveniju legalno bar na 10tak metara :ROFLMAO: .

Očekujem(o) videić, izgleda da vam je bilo zanimljivo.
Ček zezaš me! Pa šta si ugradio neka krila pa ćeš letjeti s motorom? 😲 Kak se možeš voziti a da ne uđeš u blato, lokvu? Kak? Daj mi objasni molim te? Ajde sutra bi mogla doletiti pa napravimo jedan normalan đir, bez letenja. 😁
 
Ček zezaš me! Pa šta si ugradio neka krila pa ćeš letjeti s motorom? 😲 Kak se možeš voziti a da ne uđeš u blato, lokvu? Kak? Daj mi objasni molim te? Ajde sutra bi mogla doletiti pa napravimo jedan normalan đir, bez letenja. 😁

Istina, današnja vožnja će presudit kolko me neće bit briga za blatan motor sutra, i koliko će bit potrebno pranja i wd40 preksutra.
 
Krenuo makadamima, ipak (očekivano..) skrenuo na benduro track gdje počinje video, i onda standardno nakon mučenja po blatu i izlaska ponovno na makadam slijedi malo brža vožnja neg što je to za mene uobičajeno da se resetiram od kormilarenja blatom, pokušaj vožnje iza nekog XR650? - fail, pa malo singletracka, kasnije malo asfalta, spust odozgo u slapnicu kroz potok (to nije u ovom videu) itd... godina počela odlično. :D (y)

Sreo sam nekih 4-5 enduraša, možda netko sa foruma?

 
Krenuo makadamima, ipak (očekivano..) skrenuo na benduro track gdje počinje video, i onda standardno nakon mučenja po blatu i izlaska ponovno na makadam slijedi malo brža vožnja neg što je to za mene uobičajeno da se resetiram od kormilarenja blatom, pokušaj vožnje iza nekog XR650? - fail, pa malo singletracka, kasnije malo asfalta, spust odozgo u slapnicu kroz potok (to nije u ovom videu) itd... godina počela odlično. :D (y)

Sreo sam nekih 4-5 enduraša, možda netko sa foruma?

Vjerojatno si pokušavao loviti @Dado33 ! 😅 To ti je mission impossible. "Stari" enduraš, vozi odlično I još k tome Žumerak zna ko svoj džep... 🥰🤗
 
Vjerojatno si pokušavao loviti @Dado33 ! 😅 To ti je mission impossible. "Stari" enduraš, vozi odlično I još k tome Žumerak zna ko svoj džep... 🥰🤗

Tko god da je, nije se ni potrudio, XR je brutalan i nekak vizualno paše Žumberku, šteta što mi je instantno nestao iz kadra 😂
 
  • Like
Reactions: AdvGirl