Zuta Lokva

Slika sa portala lika online

R.I.P. 😔

D4977694-76C2-43DA-A4F2-9F4B37D50F6B.jpeg
 
"Dobio je ono što je tražio. Motociklisti se bez iznimke ponašaju kao da se prometna pravila na njih ne odnose čime ugrožavaju ne samo svoj već i živote drugih sudionika u prometu, tako da u ovom slučaju razloga za žaljenje nema."

Jedan od odgovora na članak. Kakva debilna moralna nakaza bez trunke empatije moras biti za ovakav komentar??

RIP
 
Ma da se sve zbilo kako je napisano u tom "komentaru", da je vozač svjesno išao poginuti, ono neko se obisi, neko si propuca glavu, neko ode motorm pod kamion, i da su svi motoristi isti, ne poštuju pravila... al ovo razloga za žaljenje nema...fascinantno, to je taj dio koji je stat i čudit se... pa i tvoje dijete može sjest na motor a da pojma nemaš, pogine... što onda, jel ima žaljenja...kako su ljudi kratkovdini kad se njih ne tiče, tj. misle da ih se ne tiče...a karma je jebena...

Počivao u miru
 
eee,zao mi ga je,al bas sam juce negdje spominja kamion...a di ce auto naic nego u zavoju...nece po ravnome...
 
Jucer na djiru preko bistrice na zabok, auti izlijecu non stop sa sporednih, i onda u blagom desnom zavoju na blagoj uzbrdici traktor stoji, ja sam isao oko 90 i nepregledna je bila druga traka zbog uzbrdice, dosta sam usporio i zaobisao ga, medutim decki iza mene su skoro naletili na njega jer su se zaletili zamnom i nije bilo druge nego na srecu prec u lijevu traku. Jako je nezgodno u nepreglednim zavojima se zaletavat, a koliko vidim ovaj je presao u drugi trak zbog brzine sto je nazalost rulet. Za cas se sve preokrene zbog jedne pogreske:sneaky:
 
  • Like
Reactions: josip.vg
Sranje 😔

ti si bio s tuonom ?

jer mislim da sam vas vidio prije senja taj dan kad ste prosli... i nista posebno brzo se niste vozili...

Sto je nizbrdo prema ovom desnom malo brze naletio pa ga one grbe po cesti izbacile na drugu traku?!

jer poznam tu cestu ko vlastiti đep i kad se nizbrdo malo brze poveze a taj zavoj je pun grba ( kolotraga od kamiona) odma izbacuje na van bilo autom bilo motorom
 
Sranje 😔

ti si bio s tuonom ?

jer mislim da sam vas vidio prije senja taj dan kad ste prosli... i nista posebno brzo se niste vozili...

Sto je nizbrdo prema ovom desnom malo brze naletio pa ga one grbe po cesti izbacile na drugu traku?!

jer poznam tu cestu ko vlastiti đep i kad se nizbrdo malo brze poveze a taj zavoj je pun grba ( kolotraga od kamiona) odma izbacuje na van bilo autom bilo motorom
Da , Ja sam bio sa Tuonom , malo je šire ušao u zavoj , zagrebao je po kamionu i onda ga je odbacilo .