Zute banane na Nordkappu -ikke stress tour 2022

Svaka čast. A ovo mi je najinspirativniji dio:
"Trenutno sam odradio 61 let, sutra jos 3 , i ovu godinu zavrsavamo sa totalom od 64 leta, upravo se vratio sa puta u Indiju i Tursku."

NordKapp planiram odavno i uvijek odgađam. Godine me pomalo stižu i NordKapp mi se čini sve dalje i dalje. Nakon ovoga, moja nada ponovo tinja.
 
Svaka čast. A ovo mi je najinspirativniji dio:
"Trenutno sam odradio 61 let, sutra jos 3 , i ovu godinu zavrsavamo sa totalom od 64 leta, upravo se vratio sa puta u Indiju i Tursku."

NordKapp planiram odavno i uvijek odgađam. Godine me pomalo stižu i NordKapp mi se čini sve dalje i dalje. Nakon ovoga, moja nada ponovo tinja.
Hvala svima na pozitivnim komentarima. 64 je bilo jos dobro, inace je preko 120 letova godisnje. Neka nada tinja, nije kasno dok nije prekasno. Pozz
 
  • Like
Reactions: MarK5
Odličan putopis! Duhovit tekst ( odakle ti samo tolika inspiracija?! ), super fotografije. Hvala vam Ŕto ste nam vedrom atmosferom s putovanja uljepŔali hladan zimski dan!
 
Bravo za vrhunski putopis. I izdržljivost tebi i gospođi. Dobro si izdržao takav krakat presavijen na GT-u.
 

Attachments

  • IMG_4679.JPG
    IMG_4679.JPG
    3.8 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: thommy and Feis123
Koliko ranije treba uzet karte?
Sto ranije, nema pisanog pravila. Mi smo ih kupili 2 mjeseca prije polaska. Za natrag smo ih zvali 5 dana prije dolaska u Njemacku, ali su nam rekli da imaju mjesto za motor tek za 17 dana. Nije laka odluka.
 
  • Like
Reactions: Boris87