Žuti

Status
Not open for further replies.

clox

Well-known member
U utorak 01.studenog napustio nas je Žuti. Nakon 2 godine borbe izgubio je bitku s teškom bolešću.
Danas je sahranjen.
Budući da forum nije radio, pokušali smo se izorganizirati drugim sredstvima komunikacije.
Hvala svima koji su došli na sahranu iz Zagreba i okolice, ali i iz udaljenijih krajeva.
Žao mi je ako nismo uspjeli obavijestiti ljude koji bi došli da su znali.

Žuti je bio naš vođa na mnogim putovanjima, virtuoz sa GPSom u vožnji, uspješan poslovni čovjek, vrsni poznavatelj restorana, gurman, odličan enduraš i uopće čovjek koji je živio život punim plućima.
Na kraju se pokazao i kao pravi muškarac koji nikog nije opterećivao svojom bolešću i hrabro se držao do kraja.
Siguran sam da će nam u budućim putovanjima, ali i životu uopće jako nedostajati.

https://www.youtube.com/watch?v=H2gFkHFoVAs
 
Pocivao u miru  :(
 
clox said:
Žuti je bio naš vođa na mnogim putovanjima, virtuoz sa GPSom u vožnji, uspješan poslovni čovjek, vrsni poznavatelj restorana, gurman, odličan enduraš i uopće čovjek koji je živio život punim plućima.
Na kraju se pokazao i kao pravi muškarac koji nikog nije opterećivao svojom bolešću i hrabro se držao do kraja.
Siguran sam da će nam u budućim putovanjima, ali i životu uopće jako nedostajati.

Žuti je bio faca, a posebno me se dojmilo to što široj okolini ničime nije dao natuknuti da se bori sa bolešću!
Zadnji puta kada sam ga sreo - bio je veseo kao i uvijek.  :naklon: :naklon:

Počivao u miru!  :sad:  :sad:
 
R.I.P.
 
Onih par puta što smo razgovarali na Enguru sam vidio da je ljudina, bilo je ugodno provoditi vrijeme u njegovom društvu. Nedostajati će mi slike KTMa sa jednim bočnim koferom u putopisima.

Počivao u miru.
 
Kad si spomenuo Enguro...njegovo odustajanje ove godine bilo je uzrokovano pogoršanje bolesti, a ne najavom lošeg vremena. B6 je bio zadnji događaj na kojem je još mogao sudjelovati i vozio se muški.
 
R.I.P
 
Status
Not open for further replies.