Zx12r

Pod uvjetom da je bar približno originalan,km su nisko sumnjivi,treća ruka.,da je u pitanju samo regler što sumnjam,dobar start bi bio oko 1500 +-,ako mašina radi glatko .,sve ostalo su nagađanja.Naravno ,ko želi ovakav tip motora,rješivo je i da se pomiriti s tim kakav je da je.😎
 
  • Like
Reactions: Krunc
I ,jesi kontaktiral prodavatelja.Zanima me s kakvom je spikom nastupio.
Čisto informativno,.👍😎
 
a vele da ja pretjerujem i sračkam, regler i namotaji se srede za 250 eura plafonjera..mene bi više brinulo zašto su usd vilice na '03.

ako je na kupu 2000 valjda vrijedi
 
krivo sam se izrazio, ne usd vilice nego radijalne kočnice, gubim se nakon 12 sati rada
 
  • Like
Reactions: Kawah
Na prvom kraju je neka kemija ,ali najviše me fascinira kak neko uspije onak lepo naljepnicu na tzv .rezervoar nakeliti. 👍😎🤣
 
Od 2004 idu ovakve kocnice..nemora znacit da je motan mozda je cova samo nabavio noviju vilicu i kocnice..farban jest..ako n e puni namotaji 90%....ispod 2000e tesko da se nadje 12ka u ispravnom i originalnomstanju ..ko voli mozda nije losa kupnja..ja nebi dao vise od 2000e
 
  • Like
Reactions: Kawah
sta ce ti to,da ti kolo u zavoju otpane...
 
Zašto bi mu u zavoju otpao kotač?Može se sve kvalitetno posložiti,nije to nikakav sf.To da ih ispod dve tisuće nema u originalnom stanju je blizu istini,čak niti u njemačkoj sada ,tu i tamo osvane neka ,ali to je onda iznad stotisuća, bez tüva,s potrebnim ulaganjima za isti.😎👍