ZZR 600

M.C. Kompa

Member
naime aktivno razmisljam o zzr 600 pa me zanimaju misljenja:

udobnost na duze ture
potrosnja
stabilnost i drzanje na cesti

i dali se negdje moze sjest na taj motor (samo sjest ne vozit) jer ovi papci iz kawasakija nemaju nijeda primjerak
 
I meni se motor jako sviđa, jos da mu bace neki facelift, steta sta takav koncept motora umire. Thundercat se vise ne radi, cbr je isto pred povlacenjem a u zzr-a se ne ulaže :cry:
 
M.C. Kompa said:
naime aktivno razmisljam o zzr 600 pa me zanimaju misljenja:

udobnost na duze ture
potrosnja
stabilnost i drzanje na cesti

i dali se negdje moze sjest na taj motor (samo sjest ne vozit) jer ovi papci iz kawasakija nemaju nijeda primjerak

Ak se ne varam, neki dan kad sam u Kaptol Cargu gledao KLV-a tam je bio i ZZR. Nemoj me držat za riječ ali mi se stvarno čini. Odi tam, fingiraj da oćeš kupit i dat će ti da sjedneš. A možda ti ga i zapale ak budeš dobar pa ćeš smjet turirat. :mrgreen:
 
zval sam pa su rekli da uopce nemaju neg da se moze samo narucit.
da kupim nes na sto nisam ni sjeo
 
Onda izgleda da moram hitno dioptriju promijenit.
A možda su ti skužili po glasu da nisi kupac pa su ti rekli da nemaju da bezveze ne dolaziš i prčkaš im po motoru. :mrgreen:
Ja sam vidiš ostavio dobar dojam jer sam bio toliko uvjerljiv pri razgledavanju da sam i sam sebe skoro uvjerio da sam kupac i u jednom trenutku skoro izvuko i novce iz džepa i platio. :mrgreen:
 
nasel sam zzr 600 i njegovog vlasnika pa sam se sjel i dooooobro al su mi rekli da si razmislim o suzi gsx 600 f ili cak 750. ea pa sad ko ima kakvih ideja prijedloga pokuda i sl. neka samo pise jer do zime imam vremena da razmisljam
 
Ja sam vozio ZZR 600 godište 95, a sve do 99 kada sam kupio novi CBR 600.
ZZR je neusporedivo udobniji i elastičniji za vožnju od bilo koje suze koju si naveo, s njim sam radio i do 14000km po sezoni pa to i znam, nikada mi se nije kvario i opći dojam mi je odličan. Naravno suza ima više one sportske krvi.
Ispuh je bio 4 u 1 Shaqal sve ostalo serija.